The Events Calendar - en to nl_NL translation catalogue (634 entries)

en:  Save Changes
nl_NL: Veranderingen opslaan

en: %s (post ID %d) created.
nl_NL: %s (post ID %d) aangemaakt.

en: %s (post ID %d) updated.
nl_NL: %s (post ID %d) geupdated.

en: %s Settings
nl_NL: %s-instellingen

en: %s cannot be a duplicate
nl_NL: %s kan geen duplicaat zijn

en: %s cannot be the same as %s.
nl_NL: %s kan niet hetzelfde zijn als %s.

en: %s must be a number between 0 and 21.
nl_NL: %s moet een getal tussen 0 en 21 zijn.

en: %s must be a number or percentage.
nl_NL: %s moet een getal of percentage zijn.

en: %s must be a phone number.
nl_NL: %s moet een telefoonnummer zijn.

en: %s must be a positive number.
nl_NL: %s moet een positief getal zijn.

en: %s must be a valid absolute URL.
nl_NL: %s moet een valide absolute URL zijn.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
nl_NL: %s moet een valide slug zijn (nummers, letters, streepjes en underscores).

en: %s must consist of 5 numbers.
nl_NL: %s moet bestaan uit 5 getallen.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
nl_NL: %s moet alleen bestaan uit letters, getallen, streepjes, apostroffen en spaties.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
nl_NL: %s moet bestaan uit letters, spaties, apostroffen en streepjes.

en: %s must contain numbers and letters only
nl_NL: %s mag alleen cijfers en letters bevatten

en: %s must contain numbers, letters and dots only
nl_NL: %s mag alleen cijfers, letters en punten bevatten

en: %s must have a value that's part of its options.
nl_NL: %s moet een waarde hebben die deel is van de opties.

en: %sAdd-on documentation%s for all of Modern Tribe's official extensions for The Events Calendar (including WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events, etc)
nl_NL: %sAdd-op documentatie%s voor alle officiële extensies van Modern Tribe voor de The Events Calendar (met inbegrip van WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook evenementen, enz)

en: %sFrequently Asked Questions%s ranging from the most basic setup questions to advanced themer tweaks
nl_NL: %sFrequently Asked Questions%s variëren van de meest basale vragen over setup tot aan geavanceerde thema-tweaks

en: %sInstallation/Setup FAQs%s from our support page can help give an overview of what the plugin can and cannot do. This section of the FAQs may be helpful as it aims to address any basic install questions not addressed by the new user primer.
nl_NL: %sInstallatie/Setup FAQs %s van onze supportpagina kan een overzicht geven van wat de plugin wel en niet kan doen. Dit gedeelte van de FAQs kan basale installatievragen beantwoorden die niet in de nieuwe-gebruikers-introductie staan.

en: %sOur New User Primer%s was designed for folks in your exact position. Featuring both step-by-step videos and written walkthroughs that feature accompanying screenshots, the primer aims to take you from zero to hero in no time.
nl_NL: %sOnze nieuwe gebruikers introductie%s is ontworpen voor mensen die net als u nieuw zijn. Met stap-voor-stap video’s en geschreven handleidingen met ingesloten screenshots brengt de introductie je in een mum van tijd op vlieghoogte.

en: %sTemplate tags, functions, and hooks & filters%s for The Events Calendar &amp; Events Calendar PRO
nl_NL: %sSjabloon tags, functies, en hooks & filters%s voor The Events Calander&amp; Events Calendar PRO

en: %sTutorials%s written by both members of our team and users from the community, covering custom queries, integration with third-party themes and plugins, etc.
nl_NL: %sTutorials%s zijn geschreven door zowel leden van ons team als gebruikers uit de Gemeenschap, en hebben betrekking op aanpassen van query's, integratie met third-party themes en plugins, enz

en: &laquo; All Events
nl_NL: &laquo; Alle evenementen

en: &laquo; Previous Events
nl_NL: &laquo; Eerdere evenementen

en: (0 or empty for free tickets)
nl_NL: (0 of leeglaten voor gratis tickets)

en: (Coming Soon!)
nl_NL: (Komt binnenkort!)

en: (See all)
nl_NL: (Bekijk alle)

en: + Google Map
nl_NL: + Google Maps

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
nl_NL: 0 = uitgezoomd (wereld); 21 = ingezoomd (straat).

en: <ol><li><strong>Inserted:</strong> A new item was inserted successfully.</li><li><strong>Updated:</strong> An item was found with the same name and/or start date. The existing item was updated with the new value from the file.</li><li><strong>Skipped:</strong> A row was found in the CSV file that could not be imported. Please see below for the invalid rows.</li></ol>
nl_NL: <ol><li><strong>Ingevoegde:</strong> een nieuw item is succesvol ingevoegd.</li><li><strong>Bijgewerkt:</strong> een item met de dezelfde naam en/of begindatum werd gevonden. Het bestaande item is bijgewerkt met de nieuwe waarde van het bestand.</li><li><strong>Overgeslagen:</strong> er is een rij in het CSV-bestand gevonden die niet konden worden geïmporteerd. Zie hieronder voor de ongeldige rijen.</li></ol>

en: <p>The following fields are required for a successful import:</p>
nl_NL: <p>De volgende velden zijn vereist voor een succesvolle import:</p>

en: <p>The license key you received when completing your purchase from %s will grant you access to support and updates until it expires. You do not need to enter the key below for the plugins to work, but you will need to enter it to get automatic updates. <strong>Find your license keys at <a href="%s" target="_blank">%s</a></strong>.</p> <p>Each paid add-on has its own unique license key. Simply paste the key into its appropriate field on below, and give it a moment to validate. You know you're set when a green expiration date appears alongside a "valid" message.</p> <p>If you're seeing a red message telling you that your key isn't valid or is out of installs, visit <a href="%s" target="_blank">%s</a> to manage your installs or renew / upgrade your license.</p><p>Not seeing an update but expecting one? In WordPress, go to <a href="%s">Dashboard > Updates</a> and click "Check Again".</p>
nl_NL: <p>De license key die je ontving na het voltooien van de aankoop op %s geeft je toegang tot support en updates totdat deze verloopt. Je hoeft de key hieronder niet in te voeren om de plugins te laten werken, maar je moet hem wel invoeren voor automatische updates. <strong>Vind je license keys op <a href="%s">%s</a></strong>.</p> <p>Elke betaalde add-on heeft zijn eigen unieke license key. Plak deze in het juiste veld hieronder en wacht even voor de validatie. Je weet dat alles goed is als de groene vervaldatum verschijnt naast een "valid" bericht.</p> <p>Als je een rood bericht ziet dat je key niet geldig is of dat er teveel installaties hebben plaatsgevonden, bezoek dan <a href="%s" target="_blank">%s</a> om je installaties te beheren of vernieuw/upgrade je licentie.</p><p>Zie je geen update maar verwacht je er wel één? In Wordpress, ga naar <a href="%s">Dashboard > Updates</a> en klik "Check Nogmaals".</p>

en: <p>The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the three style sheet options or pick a page template from your theme.</p><p>There are going to be situations where no out-of-the-box template is 100&#37; perfect. Check out our <a href="%s">our themer's guide</a> for instructions on custom modifications. Want to create a new view? Grab a copy of the <a href="%s">Sample Agenda View plugin from Github</a></p>
nl_NL: <p>De instellingen hieronder zijn voor de weergave van de kalender. Als het er niet goed uitziet probeer dan te schakelen tussen de drie stylesheetopties of kies een paginatemplate van je thema.</p><p>Er zullen situaties voorkomen waarbij geen enkel standaardtemplate 100&#37; perfect is. Kijk naar <a href="%s">onze themer's guide</a> voor instructies over handmatige aanpassingen. Wil je een nieuwe weergave maken? Bekijk dan de <a href="%s">Sample Agenda View plugin op Github</a>. Alle documentatie is in het engels!</p>

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
nl_NL: Een volledig ontworpen en gestyled thema voor je evenemententpagina's.

en: A widget that displays upcoming events.
nl_NL: Een widget die toekomstige evenementen weergeeft.

en: Add Event
nl_NL: Evenement toevoegen

en: Add HTML after event content
nl_NL: Voeg HTML toe na de evenementinhoud

en: Add HTML before event content
nl_NL: Voeg HTML toe voor de evenementinhoud

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add New Event
nl_NL: Voeg een nieuw evenement toe

en: Add New Event Category
nl_NL: Voeg nieuwe evenementencategorie toe

en: Add New Organizer
nl_NL: Een nieuwe organisator toevoegen

en: Add New Venue
nl_NL: Voeg nieuwe locatie toe

en: Add new ticket
nl_NL: Voeg een nieuw ticket toe

en: Additional Functionality
nl_NL: Extra functionaliteit

en: Address:
nl_NL: Adres:

en: Advanced Template Settings
nl_NL: Geavanceerde template-instellingen

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
nl_NL: Na het importeren van je organisatoren en locaties, importeer je Events:

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
nl_NL: Nadat je jouw bestand geupload hebt, heb je de mogelijkheid om de kolommen in je CSV-bestand toe te wijzen aan velden in The Events Calendar.

en: Albania
nl_NL: Albanië

en: Algeria
nl_NL: Algerije

en: All %s
nl_NL: Alle %s

en: All Day Event
nl_NL: Evenement duurt de hele dag

en: All Day Event:
nl_NL: Evenement duurt hele dag:

en: All Event Categories
nl_NL: Alle evenementencategorieën

en: All Events:
nl_NL: Alle evenementen:

en: All future events in the series will be changed. Any changes made to other events will be kept.
nl_NL: Alle toekomstige evenementen in de serie worden verandered. Veranderingen in eerdere evenementen blijven behouden.

en: All future events in the series will be deleted.
nl_NL: Alle toekomstige evenementen in de serie worden verwijderd.

en: All other future events in the series will not be deleted.
nl_NL: Alle andere toekomstige evenementen in de serie worden niet verwijderd.

en: All other future events in the series will remain the same.
nl_NL: Alle toekomstige evenementen in de serie blijven onverandered.

en: Allow more than the default 3 events per day in month view.
nl_NL: Sta meer dan de standaard drie evenementen per dag toe in de maandweergave.

en: American Samoa
nl_NL: Amerikaans Samoa

en: Antigua And Barbuda
nl_NL: Antigua en Barbuda

en: Are you developer looking to build your own frontend view? We created an example plugin that demonstrates how to register a new view. You can %sdownload the plugin at GitHub%s to get started.
nl_NL: Ben je een ontwikkelaar die een eigen interface wilt bouwen? Wij hebben een voorbeeld plugin die laat zien hoe je een nieuwe interface bewaart. Je kunt %sdownload de plugin op GitHub%s om te beginnen.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
nl_NL: Denk je "Wow, deze plugin is verbazingwekkend! Ik moet Modern Tribe bedanken voor hun harde werk"?  De grootste dank waar we om kunnen vragen is erkenning. Voeg een kleine tekstlink toe aan je kalender die verwijst naar het 'The Events Calendar'-project.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
nl_NL: Denk je "Wow, deze plugin is verbazingwekkend! Ik moet Modern Tribe bedanken voor hun harde werk"?  De grootste dank waar we om kunnen vragen is erkenning. Voeg een kleine tekstlink toe aan je kalender die verwijst naar het 'The Events Calendar'-project.

en: Argentina
nl_NL: Argentinië

en: Armenia
nl_NL: Armenië

en: Attendee List
nl_NL: Aanwezigenlijst

en: Attendee List for: %s
nl_NL: Aanwezigen Lijst voor: %s

en: Attendees
nl_NL: Deelnemers

en: Audit Trail:
nl_NL: Auditvoortgang:

en: Auditing Information
nl_NL: Auditinginformatie

en: Australia
nl_NL: Australië

en: Austria
nl_NL: Oostenrijk

en: Author:
nl_NL: Auteur:

en: Available Organizers
nl_NL: Beschikbare organisatoren

en: Available Venues
nl_NL: Beschikbare locaties

en: Average Rating
nl_NL: Gemiddelde beoordeling

en: Azerbaijan
nl_NL: Azerbeidzjan

en: Bahamas
nl_NL: Bahama's

en: Bahrain
nl_NL: Bahrein

en: Basic Template Settings
nl_NL: Basis-template-instellingen

en: Belarus
nl_NL: Wit-Rusland

en: Belgium
nl_NL: België

en: Bosnia And Herzegowina
nl_NL: Bosnië en Herzegovina

en: Bouvet Island
nl_NL: Bouveteiland

en: Brazil
nl_NL: Brazilië

en: British Indian Ocean Territory
nl_NL: Brits Indische Oceaanterritorium

en: Brunei Darussalam
nl_NL: Brunei

en: Bulgaria
nl_NL: Bulgarije

en: CSV File:
nl_NL: CSV Bestand:

en: CSV Import
nl_NL: CSV importeren

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: Calendar Month Navigation
nl_NL: Kalendermaandnavigatie

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
nl_NL: Kalender aangedreven door %sThe Events Calendar%s

en: California
nl_NL: Californië

en: Cambodia
nl_NL: Combodja

en: Cameroon
nl_NL: Kameroen

en: Cape Verde
nl_NL: Kaapverdië

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Cayman Islands
nl_NL: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl_NL: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl_NL: Tsjaad

en: Check out the <a href="%s">available add-ons</a>.
nl_NL: Check out de <a href="%s">beschikbare add-ons</a>.

en: Check out the available add-ons
nl_NL: Bekijk de beschikbare add-ons

en: Check this to use the classic header.
nl_NL: Zet het vinkje aan om de klassieke header te gebruiken.

en: Check to enable maps for events and venues.
nl_NL: Vink aan om kaarten te laten zien bij evenementen en locaties.

en: Chile
nl_NL: Chili

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
nl_NL: Kies een paginatemplate voor de weergave van je kalender en evenementen.

en: Christmas Island
nl_NL: Christmaseiland

en: City:
nl_NL: Stad:

en: Click to view a Google Map
nl_NL: Klik om te bekijken op Google Maps

en: Cocos (Keeling) Islands
nl_NL: Cocoseilanden

en: Column Headings
nl_NL: Kolom-hoofd

en: Column Mapping: %s
nl_NL: Kolomtoewijzing: %s

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Comoros
nl_NL: Comoren

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
nl_NL: Vergelijkende validatie lukt niet omdat geen vergelijkingswaarde is verstrekt in het veld %s

en: Congo
nl_NL: Congo-Brazzaville

en: Congo, The Democratic Republic Of The
nl_NL: Congo-Kinshasa

en: Cook Islands
nl_NL: Cookeilanden

en: Cost:
nl_NL: Kosten:

en: Cote D'Ivoire
nl_NL: Ivoorkust

en: Could not save %s.
nl_NL: Kon %s niet bewaren.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
nl_NL: Landenlijst moet geformateerd zijn als een land per regel in het volgende formaat <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: Country:
nl_NL: Land:

en: Created by:
nl_NL: Gemaakt door:

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
nl_NL: Croatië

en: Currency Symbol:
nl_NL: Valutasymbool:

en: Currency symbol follows value
nl_NL: Huidige valutasymbool:

en: Custom field deleted.
nl_NL: Extra veld verwijderd.

en: Custom field updated.
nl_NL: Extra veld geüpdatet.

en: Czech Republic
nl_NL: Tsjechië

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date out of range.
nl_NL: Datum buiten het bereik.

en: Date:
nl_NL: Datum:

en: Debug mode
nl_NL: Debugmodus

en: Default Events Template
nl_NL: Standaardevenemententemplate

en: Default Page Template
nl_NL: Standaardpaginatemplate

en: Default currency symbol
nl_NL: Standaardvalutasymbool

en: Default stylesheet used for events templates
nl_NL: Standaardstylesheet voor evenemententemplates

en: Default view
nl_NL: Standaardview

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Denmark
nl_NL: Denemarken

en: Details
nl_NL: Gegevens

en: Disable the Event Search Bar
nl_NL: Schakel de evenementenzoekbalk uit

en: Display
nl_NL: Weergave

en: Display Settings
nl_NL: Weergave-instellingen

en: Do Not Import
nl_NL: Niet importeren

en: Dominican Republic
nl_NL: Dominicaanse Republiek

en: Done
nl_NL: Gereed

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
nl_NL: Duplicaatlocaties &amp; -organisatoren

en: East Timor
nl_NL: Oost-Timor

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Edit Event
nl_NL: Bewerk evenement

en: Edit Event Category
nl_NL: Bewerk evenementencategorie

en: Edit Events
nl_NL: Evenement bewerken

en: Edit Organizer
nl_NL: Bewerk organisator

en: Edit Venue
nl_NL: Bewerk locatie

en: Edit in %s
nl_NL: Bewerk in %s

en: Edit ticket
nl_NL: Bewerk ticket

en: Egypt
nl_NL: Egypte

en: Email Address:
nl_NL: E-mailadres:

en: Email:
nl_NL: E-mail:

en: Enable Google Maps
nl_NL: Gebruik Google Maps

en: Enable comments on event pages.
nl_NL: Sta reacties op evenementenpagina's toe.

en: Enable event views
nl_NL: Evenementenviews

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
nl_NL: Schakelen live ajax in voor Datepicker aan gebruikerszijde in (toestemming van gebruiker niet vereist).

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
nl_NL: Vink deze optie aan om debuggegevens te loggen. Dit logt standaard naar je servers PHP error log. Als je de logberichten in je browser wilt bekijken stellen we voor dat je %s installeert en de "Tribe"-tab in de debuguitvoer bekijkt.

en: End Date
nl_NL: Einddatum

en: End Date &amp; Time:
nl_NL: Einddatum &amp; -tijd:

en: End Date / Time:
nl_NL: Einddatum / -tijd:

en: End of day cutoff
nl_NL: Eindedagbegrenzing

en: End sale:
nl_NL: Einde verkoop:

en: End:
nl_NL: Einde:

en: Enter a 0 for events that are free or leave blank to hide the field.
nl_NL: Voer 0 in voor gratis evenementen of laat leeg om niet weer te geven.

en: Equatorial Guinea
nl_NL: Equatoriaal-Guinea

en: Error
nl_NL: Fout

en: Estonia
nl_NL: Estland

en: Ethiopia
nl_NL: Ethopië

en: Event
nl_NL: Evenement

en: Event Categories
nl_NL: Evenementcategorieën

en: Event Category
nl_NL: Evenementencategorie

en: Event Cost
nl_NL: Evenementkosten

en: Event Description
nl_NL: Evenement omschrijving

en: Event Details
nl_NL: Evenementgegevens

en: Event End Date
nl_NL: Einddatum van het evenement

en: Event End Time
nl_NL: Eindtijd van het evenement

en: Event Fields
nl_NL: Evenement veld

en: Event Location Details
nl_NL: Locatie

en: Event Name
nl_NL: Evenement naam

en: Event Navigation
nl_NL: Evenementnavigatie

en: Event Options
nl_NL: Evenementenopties

en: Event Organizer Details
nl_NL: Organisator

en: Event Organizer Name
nl_NL: Naam van de organisator van het evenement

en: Event Phone
nl_NL: Evenementen telefoonnummer

en: Event Show Map
nl_NL: Laat kaart van evenement zien

en: Event Show Map Link
nl_NL: Geef link naar Google Maps weer

en: Event Start Date
nl_NL: Begindatum van evenement

en: Event Start Time
nl_NL: Starttijd van het evenement

en: Event Summary
nl_NL: Evenementsamenvatting

en: Event Tags:
nl_NL: Evenementtags:

en: Event Time &amp; Date
nl_NL: Datum &amp; Tijd

en: Event Venue Name
nl_NL: Naam van de locatie van het evenement

en: Event Views Navigation
nl_NL: Evenementenweergavenavigatie

en: Event Website
nl_NL: Evenementwebsite

en: Event draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
nl_NL: Conceptevenement geüpdatet. <a target="_blank" href="%s">Preview evenement</a>

en: Event published. <a href="%s">View event</a>
nl_NL: Evenement gepubliceerd. <a href="%s">Bekijk evenement</a>

en: Event restored to revision from %s
nl_NL: Evenement teruggezet naar de versie van %s

en: Event saved.
nl_NL: Evenement opgeslagen.

en: Event scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview event</a>
nl_NL: Evenement ingepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview evenement</a>

en: Event submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
nl_NL: Evenement toegevoegd. <a target="_blank" href="%s">Preview evenement</a>

en: Event updated.
nl_NL: Evenement geüpdatet

en: Event updated. <a href="%s">View event</a>
nl_NL: Evenement geüpdatet. <a href="%s">Bekijk evenement</a>

en: Event:
nl_NL: Evenement:

en: Events
nl_NL: Evenementen

en: Events From
nl_NL: Evenementen op

en: Events Import (CSV)
nl_NL: Evenementen import (CSV)

en: Events In
nl_NL: Evenementen in

en: Events List
nl_NL: Evenementenlijst

en: Events List Navigation
nl_NL: Evenementenlijstnavigatie

en: Events Settings
nl_NL: Evenementinstellingen

en: Events URL slug
nl_NL: Evenementenslug

en: Events at %s
nl_NL: Evenementen bij %s

en: Events for %s
nl_NL: Evenementen voor %s

en: Events template
nl_NL: Evenemententemplate

en: Events this month
nl_NL: Evenementen deze maand

en: Export
nl_NL: Exporteer

en: Failed to import record in row %d.
nl_NL: Record importeren in rij %d is mislukt.

en: Falkland Islands (Malvinas)
nl_NL: Falklandeilanden

en: Faroe Islands
nl_NL: Faeröer

en: Field ID:
nl_NL: Veld-ID:

en: Filter by ticket #, order # or security code
nl_NL: Filter op ticket #, order # of veiligheids code

en: Find Events
nl_NL: Zoeken

en: Find out more
nl_NL: Bekijk details

en: Finding & extending your calendar.
nl_NL: Vinden & uitbreiden van je kalender.

en: Finding your calendar.
nl_NL: Vind je kalender.

en: Forums: Because Everyone Needs A Buddy
nl_NL: Forums: Iedereen heeft een buddy nodig

en: France
nl_NL: Frankrijk

en: France, Metropolitan
nl_NL: France métropolitaine

en: Free
nl_NL: Gratis

en: French Guiana
nl_NL: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl_NL: Frans-Polynesië

en: French Southern Territories
nl_NL: Franse Zuidelijke Gebieden

en: Full Styles
nl_NL: Volledige styles

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Georgia
nl_NL: Georgië

en: Germany
nl_NL: Duitsland

en: Getting Started
nl_NL: Aan de slag

en: Give us 5 stars!
nl_NL: Geef ons 5 sterren!

en: Google Maps default zoom level
nl_NL: Standaardzoomlevel voor Google Maps

en: Greece
nl_NL: Griekenland

en: Greenland
nl_NL: Groenland

en: Guinea
nl_NL: Guinee

en: Guinea-Bissau
nl_NL: Guinee-Bissau

en: Haiti
nl_NL: Haïti

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
nl_NL: Heb je een evenement die doorgaat na middernacht? Selecteer een tijdstip ná het einde van het evenement om te voorkomen dat je evenementen ook op de volgende dag verschijnt.

en: Hawaii
nl_NL: Hawaï

en: Heard And Mc Donald Islands
nl_NL: Heard en McDonaldeilanden

en: Here is the iCal feed URL for your events:
nl_NL: Hier is de URL van de iCal-feed voor je evenementen:

en: Hi! We are Modern Tribe and we are here to help you kick ass. Thanks so much for installing our labor of love!
nl_NL: Hi! Wij zijn Modern Tribe en we zorgen voor die extra wow. Bedankt dat je ons liefdeswerk hebt geïnstalleerd!

en: Hide From Event Listings
nl_NL: Verberg in evenementenlijsten

en: Hide the following settings tabs on every site:
nl_NL: Verberg de volgende instellingentab op iedere site:

en: Holy See (Vatican City State)
nl_NL: Vaticaanstad

en: Hong Kong
nl_NL: Hongkong

en: Hungary
nl_NL: Hongarije

en: Iceland
nl_NL: IJsland

en: If this is your first time using The Events Calendar, you're in for a treat and are already well on your way to creating a first event. Here are some basics we've found helpful for users jumping into it for the first time:
nl_NL: Als dit de eerste keer is dat je The Events Calendar gebruikt, ben je welkom op een warm onthaal: je bent al goed op weg om je eerste Event aan te maken! Hier zijn een aantal basisprincipes die nuttig zijn voor nieuwe gebruikers:

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
nl_NL: Als je op de vertrouwd bent met HTML kun je extra code toevoegen na het evenementtemplate. Sommige thema's hebben dit nodig voor styling of layout.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
nl_NL: Als je vertrouwd bent met HTML kun je extra code toevoegen vóór het evenementtemplate. Sommige thema's hebben dit nodig voor styling of layout.

en: If you find that you aren't getting the level of service you've come to expect from Modern Tribe, shoot us an email at %s or tweet %s and tell us why. We'll do what we can to make it right.
nl_NL: Als niveau van dienstverlening niet voldoet aan dat wat je gewend bent van Modern Tribe, stuur ons een e-mail op %s or tweet %s en vertel ons waarom. We zullen doen wat we kunnen om het goed te maken.

en: If you're a user of The Events Calendar and would like more support, please %spurchase a PRO license%s. We hit the PRO forums daily, and can provide a deeper level of customization/integration support for paying users than we can on WordPress.org.
nl_NL: Als je een gebruiker van The Events Calendar bent en meer ondersteuning wilt, gelieve  %spurchase a PRO license%s. We bekijken de PRO forums dagelijks en kunnen voor betalende gebruikers aanpassing/integratie ondersteuning op een dieper niveau bieden dan we op WordPress.org kunnen.

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
nl_NL: Als je evenementen organisatoren of locaties hebben, importeer die dan als eerste.

en: Import CSV File
nl_NL: Importeer CSV bestand

en: Import Instructions
nl_NL: Importeer instructies

en: Import Result
nl_NL: Importeer resultaten

en: Import Type:
nl_NL: Import type:

en: Import complete!
nl_NL: Importeren is gereed

en: Include events in main blog loop
nl_NL: Gebruik evenementen in de blog loop

en: Indonesia
nl_NL: Indonesië

en: Initializing Tribe Events on %s
nl_NL: Tribe Events initialiseren op %s

en: Inserted: %d
nl_NL: Ingevoegd: %d

en: Install has 1 or more legacy event!
nl_NL: Install heeft nog 1 of meerdere legacy evenementen gevonden!

en: Invalid field type specified
nl_NL: Ongeldig veldtype gegeven

en: Invalid or incomplete field passed
nl_NL: Ongeldig of incompleet veld

en: Iran (Islamic Republic Of)
nl_NL: Iran

en: Iraq
nl_NL: Irak

en: Ireland
nl_NL: Ierland

en: Israel
nl_NL: Israël

en: It appears that you have some old events calendar data that needs to be upgraded. Please be sure to back up your database before initiating the upgrade. This process can not be undone.
nl_NL: Er zijn oude evenementen waarvan het formaat moeten worden geüpgraded. Maak een backup van de database voor het uitvoeren van de upgrade. Dit proces is onomkeerbaar.

en: Italy
nl_NL: Italië

en: Jordan
nl_NL: Jordanië

en: Kazakhstan
nl_NL: Kazachstan

en: Kenya
nl_NL: Kenia

en: Kiribati
nl_NL: Kiribari

en: Korea, Democratic People's Republic Of
nl_NL: Noord-Korea

en: Korea, Republic Of
nl_NL: Zuid-Korea

en: Kuwait
nl_NL: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl_NL: Kirgizië

en: Lao People's Democratic Republic
nl_NL: Laos

en: Last Update
nl_NL: Laatste update

en: Latest Version:
nl_NL: Laatste versie:

en: Latvia
nl_NL: Letland

en: Lebanon
nl_NL: Libanon

en: Libya
nl_NL: Libië

en: Licenses
nl_NL: Licenties

en: List
nl_NL: Lijst

en: Lithuania
nl_NL: Litouwen

en: Loading Events
nl_NL: Evenementen worden geladen

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
nl_NL: Op zoek naar extra functionaliteit waaronder terugkerende evenementen, gemeenschappelijke evenementen, ticketverkoop en meer?

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
nl_NL: Opzoek naar extra functionaliteit zoals terugkerende evenementen, ticketverkoop, gebruikersevenementen, nieuwe views en meer?

en: Luxembourg
nl_NL: Luxemburg

en: M j, Y @ G:i
nl_NL: D j M Y @ G:i

en: Macedonia
nl_NL: Macedonië

en: Madagascar
nl_NL: Madagaskar

en: Malaysia
nl_NL: Maleisië

en: Maldives
nl_NL: Maldiven

en: Map Settings
nl_NL: Kaartinstellingen

en: Marshall Islands
nl_NL: Marshalleilanden

en: Mauritania
nl_NL: Mauritanië

en: Merge Duplicates
nl_NL: Duplicaten samenvoegen

en: Micronesia, Federated States Of
nl_NL: Micronesia

en: Migrate Data!
nl_NL: Migreer data!

en: Miscellaneous Settings
nl_NL: Overige instellingen

en: Missing required fields in row %d.
nl_NL: Vereiste velden in rij %d ontbreken.

en: Moldova, Republic Of
nl_NL: Moldavië

en: Mongolia
nl_NL: Mongolië

en: Month
nl_NL: Maand

en: Month view events per day
nl_NL: Evenementen per dag in maandweergave

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
nl_NL: Gedetailleerdere styling, probeert styles van je thema te gebruiken.

en: More...
nl_NL: Meer...

en: Morocco
nl_NL: Marokko

en: My Organizers
nl_NL: Mijn organisatoren

en: My Venues
nl_NL: Mijn locaties

en: Namibia
nl_NL: Namibië

en: Netherlands
nl_NL: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl_NL: Nederlandse Antillen

en: Network
nl_NL: Netwerk

en: Network Settings
nl_NL: Netwerkinstellingen

en: New Caledonia
nl_NL: Nieuw-Caledonië

en: New Event
nl_NL: Nieuw evenement

en: New Event Category Name
nl_NL: Naam van de nieuwe evenementencategorie

en: New Organizer
nl_NL: Nieuwe organisator

en: New Venue
nl_NL: Nieuwe locatie

en: New Zealand
nl_NL: Nieuw-Zeeland

en: News and Tutorials
nl_NL: Nieuws en tutorials

en: News from Modern Tribe
nl_NL: Nieuws van Modern Tribe

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next Events &raquo;
nl_NL: Latere evenementen &raquo;

en: No
nl_NL: Nee

en: No checkbox options specified
nl_NL: Geen checkboxopties gegeven

en: No description has been entered for this event.
nl_NL: Voor dit evenement is geen beschrijving ingevoerd.

en: No events found
nl_NL: Geen evenementen gevonden

en: No events found in Trash
nl_NL: Geen evenementen gevonden in de prullenbak

en: No importer defined for %s
nl_NL: Geen importeur gedefinieerd voor %s

en: No matching events listed under %s. Check out upcoming events for this category or view the full calendar.
nl_NL: Er zijn geen overeenkomstige evenementen in de categorie %s. Probeer de toekomstige evenementen voor deze categorie of bekijk de volledige kalender.

en: No organizer found
nl_NL: Geen organisator gevonden

en: No organizers found in Trash
nl_NL: Geen organisator gevonden in de prullenbak

en: No previous events
nl_NL: Geen afgelopen evenementen

en: No radio options specified
nl_NL: Geen radio-opties gegeven

en: No results were found for events in or near <strong>"%s"</strong>.
nl_NL: Er zijn geen resultaten voor evenementen in of omstreeks <strong>"%s"</strong>.

en: No saved organizer exists.
nl_NL: Er is geen opgeslagen organisator.

en: No saved venue exists.
nl_NL: Er is geen opgeslagen locatie.

en: No select options specified
nl_NL: Geen selectopties gegeven

en: No upcoming events listed under %s. Check out upcoming events for this category or view the full calendar.
nl_NL: Er zijn momenteel geen evenementen in de categorie %s. Probeer de toekomstige evenementen voor deze categorie of bekijk de volledige kalender.

en: No venue found
nl_NL: Geen locatie gevonden

en: No venues found in Trash
nl_NL: Geen locaties gevonden in de prullenbak

en: Non-existant field validation function passed
nl_NL: Niet-bestaande veldvalidatiefunctie gegeven

en: None of your settings were saved. Please try again.
nl_NL: Geen van je instellingen is opgeslagen. Probeer het nogmaals.

en: Norfolk Island
nl_NL: Norfolk

en: Northern Mariana Islands
nl_NL: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl_NL: Noorwegen

en: Not getting help?
nl_NL: Krijgt u geen hulp?

en: Number of events to show per page
nl_NL: Aantal evenementen per pagina

en: Ohio
nl_NL: Ohia

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
nl_NL: Een kolom in je CSV-bestand moeten de Event titel bevatten. Een ander moet de Event begindatum bevatten. Alle andere velden zijn optioneel.

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
nl_NL: Een kolom in je CSV-bestand moet de naam van de organisator/locatie bevatten. Alle andere velden zijn optioneel.

en: Only This Event:
nl_NL: Alleen dit evenement:

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
nl_NL: Bevat slechts genoeg css om complexe opmaak, zoals de kalender- en weekweergaven, mogelijk te maken

en: Organizer
nl_NL: Organisator

en: Organizer Email
nl_NL: Emailadres van organisator

en: Organizer Information
nl_NL: Organisatorinformatie

en: Organizer Name
nl_NL: Naam van de organisator

en: Organizer Name:
nl_NL: Naam van de organisator:

en: Organizer Phone
nl_NL: Telefoonnummer van de organisator

en: Organizer Website
nl_NL: Website van de organisator

en: Organizer draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview organizer</a>
nl_NL: Conceptorganisator geüpdatet. <a target="_blank" href="%s">Preview organisator</a>

en: Organizer published. <a href="%s">View organizer</a>
nl_NL: Organisator gepubliceerd. <a href="%s">Bekijk organisator</a>

en: Organizer restored to revision from %s
nl_NL: Organisator teruggezet naar de versie van %s

en: Organizer saved.
nl_NL: Organisator opgeslagen.

en: Organizer scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview organizer</a>
nl_NL: Organisator ingeplanned voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview organisator</a>

en: Organizer submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview organizer</a>
nl_NL: Organisator verzonden. <a target="_blank" href="%s">Preview organisator</a>

en: Organizer updated.
nl_NL: Organisator geüpdatet.

en: Organizer updated. <a href="%s">View organizer</a>
nl_NL: Organisator geüpdatet. <a href="%s">Bekijk organisator</a>

en: Organizers
nl_NL: Organisatoren

en: Origin:
nl_NL: Herkomst:

en: Otherwise, if you're feeling adventurous, you can get started by heading to the Events menu and adding your first event.
nl_NL: Of, als je in een avontuurlijke bui bent, start gelijk bij het Events menu en voeg je eerste Event toe.

en: Papua New Guinea
nl_NL: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Parent Event Category
nl_NL: Bovenliggende evenementencategorie

en: Parent Event Category:
nl_NL: Bovenliggende evenementencategorie:

en: Past Events
nl_NL: Afgelopen evenementen

en: Perform Import
nl_NL: Importeren uitvoeren

en: Philippines
nl_NL: Filipijnen

en: Phone:
nl_NL: Telefoon:

en: Pitcairn
nl_NL: Pitcairneilanden

en: Please choose the fields that best match the columns in your CSV file.
nl_NL: Kies de velden die beste overeenkomen met de kolommen in uw CSV-bestand.

en: Poland
nl_NL: Polen

en: Postal Code:
nl_NL: Postcode:

en: Prev
nl_NL: Vorige

en: Price:
nl_NL: Prijs:

en: Purchaser
nl_NL: Koper

en: Purchaser email
nl_NL: Email van de koper

en: Purchaser name
nl_NL: Naam van de koper

en: Questions? <a href="%s">Watch the video</a>.
nl_NL: Heb je vragen? <a href="%s">Bekijk de video</a>.

en: Recurring Event
nl_NL: Terugkerend evenement

en: Recurring?
nl_NL: Terugkerend?

en: Release notes for painting an overall picture of the plugin's lifecycle and when features/bug fixes were introduced.
nl_NL: Release notes beschrijven de levenscyclus van de plugin en wanneer features/bug fixes zijn geïntroduceerd.

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Requires:
nl_NL: Benodigd:

en: Reunion
nl_NL: Réunion

en: Right here
nl_NL: Hier

en: Romania
nl_NL: Roemenië

en: Russian Federation
nl_NL: Rusland

en: Saint Kitts And Nevis
nl_NL: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Vincent And The Grenadines
nl_NL: Saint Vincent en de Grenadines

en: Sao Tome And Principe
nl_NL: Sao Tomé en Principe

en: Saudi Arabia
nl_NL: Saoedi-Arabië

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search Event Categories
nl_NL: Doorzoek evenementencategorieën

en: Search Events
nl_NL: Doorzoek evenementen

en: Search Organizers
nl_NL: Doorzoek organisatoren

en: Search Venues
nl_NL: Doorzoek locaties

en: Security Code
nl_NL: Veiligheids code

en: See an example of the link
nl_NL: Bekijk een voorbeeld van deze link

en: See who purchased tickets to this event
nl_NL: Bekijk wie er tickets voor dit evenement hebben gekocht.

en: Select a Country:
nl_NL: Selecteer een land:

en: Select a State:
nl_NL: Selecteer een staat:

en: Select a User:
nl_NL: Selecteer een gebruiker:

en: Select an Image
nl_NL: Selecteer een afbeelding

en: Select the appropriate import type.
nl_NL: Selecteer het juiste import-type.

en: Select...
nl_NL: Selecteer...

en: Sell using:
nl_NL: Verkoop via:

en: Send the attendee list by email
nl_NL: Verzend de deelnemerslijst per e-mail

en: Sending...
nl_NL: Verzenden...

en: Serbia
nl_NL: Servië

en: Set as ticket header
nl_NL: Stel in als ticket header

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
nl_NL: Stel het standaardvalutasymbool voor evenementskosten in. Dit geldt vanaf nu en heeft geen wijzigingen van eerdere evenementen tot gevolg.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen

en: Seychelles
nl_NL: Seychellen

en: Show Google Map:
nl_NL: Geef kaart van Google Maps weer:

en: Show Google Maps Link:
nl_NL: Geef link naar Google Maps weer:

en: Show The Events Calendar link
nl_NL: Laat de 'The Events Calender Link' zien

en: Show comments
nl_NL: Laat reacties zien

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
nl_NL: Laat evenementen zien met de overige berichten. Als dit is aangevinkt zullen de evenementen nog steeds op de standaardevenementenpagina verschijnen.

en: Show widget only if there are upcoming events:
nl_NL: De widget alléén weergeven als er toekomstige evenementen zijn:

en: Show:
nl_NL: Weergeven:

en: Single event URL slug
nl_NL: Slug voor afzonderlijke evenementen

en: Skeleton Styles
nl_NL: Basisstyles

en: Skipped row numbers: %s
nl_NL: Overgeslagen rijnummers: %s

en: Skipped: %d
nl_NL: Overgeslagen: %d

en: Slovakia (Slovak Republic)
nl_NL: Slowakije

en: Slovenia
nl_NL: Slovenië

en: Sold %d
nl_NL: %d Verkocht

en: Sold %d of %d
nl_NL: %d Verkocht van %d

en: Solomon Islands
nl_NL: Salomoneilanden

en: Somalia
nl_NL: Somalië

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
nl_NL: Sorry, The Events Calendar heeft PHP %s of hoger nodig. Bespreek met je webhost de mogelijkheid om een nieuwere versie te gebruiken.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
nl_NL: Sorry, The Events Calendat heeft Wordpress %s of hoger nodig. Upgrade je Wordpressinstallatie.

en: South Africa
nl_NL: Zuid-Afrika

en: South Georgia, South Sandwich Islands
nl_NL: Zuid-Georgia en de Zuidelijke Sandwicheilanden

en: Spain
nl_NL: Spanje

en: St. Helena
nl_NL: Sint Helena

en: St. Pierre And Miquelon
nl_NL: Saint-Pierre en Miquelon

en: Start Date
nl_NL: Begindatum

en: Start Date &amp; Time:
nl_NL: Startdatum &amp; -tijd:

en: Start Date / Time:
nl_NL: Begindatum / -tijd:

en: Start sale:
nl_NL: Begin verkoop:

en: Start:
nl_NL: Begin:

en: State or Province:
nl_NL: Staat of provincie:

en: Sticky in Calendar View
nl_NL: Sticky in kalenderweergave

en: Sudan
nl_NL: Soedan

en: Support Resources To Help You Kick Ass
nl_NL: Ondersteuningsbronnen om je te helpen starten

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
nl_NL: Spitbergen en Jan Mayen

en: Sweden
nl_NL: Zweden

en: Switzerland
nl_NL: Zwitserland

en: Syrian Arab Republic
nl_NL: Syrië

en: Tajikistan
nl_NL: Tadzjikistan

en: Tanzania, United Republic Of
nl_NL: Tanzania

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
nl_NL: Sjabloon overschrijvingen moeten worden verplaatst naar de juiste submap: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
nl_NL: Sjabloon overschrijvingen moeten worden verplaatst naar de juiste submap: tribe_get_template_part('%s')

en: Temporary file not found. Could not save %s.
nl_NL: Tijdelijk bestand niet gevonden. %s is niet opgeslagen.

en: The Events Calendar Settings
nl_NL: The Events Calendar-instellingen

en: The Events Calendar: Filter Bar (coming early 2014)
nl_NL: The Events Calendar: Filter Bar (vanaf begin 2014)

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
nl_NL: Bovenstaande is idealiter meervoud en dit enkelvoud.<br />Je evenement-URL is: %s

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
nl_NL: Het valutasymbool normaliter voor de waarde. Het inschakelen van deze optie plaatst het valutasymbool achter de waarde.

en: The file went away. Please try again.
nl_NL: Het bestand viel weg. Probeer het nogmaals.

en: The following plugins are out of date: <b>%s</b>. All add-ons contain dependencies on The Events Calendar and will not function properly unless paired with the right version. %sWant to pair an older version%s?
nl_NL: De volgende plugins zijn out-of-date: <b>%s</b>. Alle add-ons zijn afhankelijk van The Events Calendar en zullen alleen goed functioneren met de juiste versie van The Events Calendar. %sWil je samewerken met een ouder versie%s?

en: The import statistics above have the following meaning:
nl_NL: De bovenstaande invoerstatistieken hebben de volgende betekenis:

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
nl_NL: De maximumbeeldmaten voor in de e-mail zijn 580px breed en onbeperkt hoog, en vervolgens geschaald voor de mobiel. Voor "retina"-ondersteuning gebruik je een afbeelding tot 1160px breed.

en: The request was sent insecurely.
nl_NL: Het verzoek was onbeveiligd verstuurd.

en: The request wasn't sent from this tab.
nl_NL: Het verzoek was niet verstuurd van deze tab.

en: The slug used for building the events URL.
nl_NL: De slug gebruikt voor het opbouwen van de evenementen-URL.

en: There are no fields setup for this tab yet.
nl_NL: Er zijn nog geen velden voor deze tab.

en: There are no upcoming events at this time.
nl_NL: Op dit moment zijn er geen toekomstige evenementen.

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong> this month. Try searching next month.
nl_NL: Er zijn geen resultaten gevonden voor <strong>"%s"</strong> deze maand. Probeer volgende maand.

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong>.
nl_NL: Er zijn geen resultaten voor <strong>"%s"</strong> gevonden.

en: There were no results found.
nl_NL: Er zijn geen resultaten gevonden.

en: This event has passed.
nl_NL: Dit evenement is geweest.

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
nl_NL: Dit evenement is aangemaakt via Community Events. Wil je echt tickets hiervoor verkopen?

en: This file has column names in the first row
nl_NL: De kolomnamen staan in dit bestand in de eerste rij

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
nl_NL: Hier kunnen alle globale netwerkinstellingen voor Modern Tribe's The Events Calendar worden aangepast.

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
nl_NL: Deze optie is uitgeschakeld wanneer "Verberg de Event Zoek balk" is geselecteerd op het tabblad Weergave-instellingen.

en: Ticket Description:
nl_NL: Ticketbeschrijving:

en: Ticket Name:
nl_NL: Ticketnaam:

en: Ticket Sales
nl_NL: Ticketverkoop

en: Ticket Type
nl_NL: Tickettype

en: Ticket header image
nl_NL: Ticket header afbeelding

en: Tickets sold:
nl_NL: Tickets verkocht:

en: Time:
nl_NL: Tijd:

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: To import organizers or venues:
nl_NL: Importeren van organisatoren of locaties:

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Tribe Event Add-Ons
nl_NL: Tribe Evenementen Add-Ons

en: Trinidad And Tobago
nl_NL: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl_NL: Tunesië

en: Turkey
nl_NL: Turkije

en: Turks And Caicos Islands
nl_NL: Turks- en Caicoseilanden

en: Uganda
nl_NL: Oeganda

en: Ukraine
nl_NL: Oekraïne

en: Undo Check in
nl_NL: Maak inchecken ongedaan

en: United Arab Emirates
nl_NL: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl_NL: Verenigd Koninkrijk

en: United States
nl_NL: Verenigde Staten

en: United States Minor Outlying Islands
nl_NL: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten

en: Unnamed Organizer
nl_NL: Onbenoemde organisator

en: Unnamed Venue
nl_NL: Onbenoemde locatie

en: Upcoming Events
nl_NL: Toekomstige evenementen

en: Update Event Category
nl_NL: Update evenementencategorie

en: Updated: %d
nl_NL: Bijgewerkt: %d

en: Upgrade from The Events Calendar
nl_NL: Upgrade van The Events Calendar

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
nl_NL: Upload een CSV-bestand met één record op elke regel. De eerste regel de namen van de kolommen kan bevatten (Vink het vakje hieronder aan).

en: Upload a properly formatted, UTF-8 encoded CSV file. Not sure if your file is UTF-8 encoded? Make sure to specify the character encoding when you save the file, or pass it through a <a href='http://i-tools.org/charset/exec?dest=utf-8&src=auto&download=1'>conversion tool</a>.
nl_NL: Uploadt een goed geformatteerde, UTF-8 gecodeerde CSV-bestand. Weet je niet zeker of je bestand UTF-8 gecodeerd is? Zorg ervoor dat je de tekencodering opgeeft wanneer je het bestand opslaat, of haal het door een <a href='http://i-tools.org/charset/exec?dest=utf-8&src=auto&download=1'>conversie tool</a>.

en: Upload image for the ticket header
nl_NL: Upload afbeelding voor de ticketheader

en: Use Javascript to control date filtering
nl_NL: Gebruik javascript data filteren te beheren

en: Use New Organizer
nl_NL: Gebruik nieuwe organisator

en: Use New Venue
nl_NL: Gebruik nieuwe locatie

en: Use Saved Organizer:
nl_NL: Gebruik opgeslagen organisator:

en: Use Saved Venue:
nl_NL: Gebruik opgeslagen locatie:

en: Users of the free The Events Calendar should post their support concerns to the plugin's %sWordPress.org support forum%s. While we are happy to help identify and fix bugs that are reported at WordPress.org, please make sure to read our %ssupport expectations sticky thread%s before posting so you understand our limitations.
nl_NL: Gebruikers van de gratis The Events Calendar zouden hun zorgen omtrent ondersteuning van de plugin naar %sWordPress.org ondersteuningsforum%s moeten sturen. Omdat we graag fouten  identificeren en herstellen die zijn gerapporteerd op WordPress.org zijn, zorg ervoor %ssupport verwachtingen vastgezet bericht%s te lezen voordat je een melding doet, zodat je onze beperkingen begrijpt.

en: Uzbekistan
nl_NL: Oezbekistan

en: Venue
nl_NL: Locatie

en: Venue Addres 2
nl_NL: Alternatief adres vand e locatie

en: Venue Address
nl_NL: Locatie adres

en: Venue City
nl_NL: Locatie stad

en: Venue Country
nl_NL: Lokatie land

en: Venue Information
nl_NL: Locatie-informatie

en: Venue Name
nl_NL: Naam van de locatie

en: Venue Name:
nl_NL: Naam van de locatie:

en: Venue Phone
nl_NL: Locatie telefoonnummer

en: Venue State/Province
nl_NL: Locatie staat of provincie

en: Venue Zip
nl_NL: Locatie postcode

en: Venue draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview venue</a>
nl_NL: Concept locatie geüpdatet. <a target="_blank" href="%s">Preview locatie</a>

en: Venue published. <a href="%s">View venue</a>
nl_NL: Locatie gepubliceerd. <a href="%s">Bekijk locatie</a>

en: Venue restored to revision from %s
nl_NL: Locatie teruggezet naar de versie van %s

en: Venue saved.
nl_NL: Locatie opgeslagen.

en: Venue scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview venue</a>
nl_NL: Locatie ingepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview locatie</a>

en: Venue submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview venue</a>
nl_NL: Locatie toegevoegd. <a target="_blank" href="%s">Preview locatie</a>

en: Venue updated.
nl_NL: Locatie geüpdatet.

en: Venue updated. <a href="%s">View venue</a>
nl_NL: Locatie geüpdatet. <a href="%s">Bekijk locatie</a>

en: Venue:
nl_NL: Locatie:

en: Venues
nl_NL: Locaties

en: Version
nl_NL: Versie

en: Viet Nam
nl_NL: Vietnam

en: View
nl_NL: Bekijk

en: View All Add-Ons
nl_NL: Bekijk alle add-ons

en: View All Events
nl_NL: Bekijk alle evenementen

en: View All Events in Category
nl_NL: Bekijk alle evenementen in de categorie

en: View As
nl_NL: Bekijk als

en: View Calendar
nl_NL: Bekijk kalender

en: View Event
nl_NL: Bekijk evenement

en: View Organizer
nl_NL: Bekijk organisator

en: View Venue
nl_NL: Bekijk locatie

en: Virgin Islands (British)
nl_NL: Britse Maagdeneilanden

en: Virgin Islands (U.S.)
nl_NL: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Wallis And Futuna Islands
nl_NL: Wallis en Futuna

en: We hit the WordPress.org forum throughout the week, watching for bugs. If you report a legitimate bug that we're able to reproduce, we will log it and patch for an upcoming release. However we are unfortunately unable to provide customization tips or assist in integrating with 3rd party plugins or themes.
nl_NL: We bekijken het WordPress.org forum gedurende de hele week op bugs. Als je een legitieme bug die we kunnen reproduceren meldt, registreren wij het en herstellen het voor de volgende release. Helaas zijn wij niet in staat om aanpassingstips te leveren of te helpen bij de integratie met 3rd party plugins of thema's.

en: We hope our plugin is helping you out.
nl_NL: We hopen dat onze plugin je helpt.

en: We were unable to process your request. Please try again.
nl_NL: We waren niet in staat om je aanvraag te verwerken. Probeer het opnieuw.

en: We've also got a %sModern Tribe UserVoice%s page where we're actively watching for feature ideas from the community. If after playing with the plugin and reviewing the resources above, you're finding a feature isn't present that should be, let us know. Vote up existing feature requests or add your own, and help us shape the future of the products business in a way that best meets the community's needs.
nl_NL: We hebben ook een %sModern stam UserVoice%s pagina waar we actief naar ideeën van de Community over toekomstige functies kijken. Als je, na het spelen met de plugin en het bekijken van bovenstaande resources, vindt dat een functie onterecht niet aanwezig is, laat het ons dan weten. Stem op bestaande feature aanvragen of voeg je eigen verzoek toe, en help ons de producten zo goed mogelijk op de wensen van de Community te laten aansluiten.

en: We've redone our support page from the ground up in an effort to better help our users. Head over to our %sSupport Page%s and you'll find lots of great resources, including:
nl_NL: We hebben onze support pagina helemaal opnieuw opgebouwd om onze gebruikers beter te helpen. Ga naar %sSupport pagina%s en je vindt heel veel geweldige middelen, inclusief:

en: Welcome to Events 2.0! This is a HUGE upgrade from 1.6.5. Please make sure you have backed up before proceeding any further. You can easily <a href="%s">revert to an old version</a> if you want to backup first. This upgrade includes two major steps, <a href="%s">migrating data</a> &amp; updating your templates as necessary. There have been significant changes to the template tags and functions. Check out our <a href="%s">walk-through on the upgrade</a> before proceeding and check out the FAQ &amp; Knowledge base from the <a href="%s">support page</a>. If you're new to The Events Calendar, you may want to review our <a href="%s">new user primer</a>.<br/><br/> You have events that need to be migrated.  Please visit the bottom of the <a href="%s">settings page</a> to perform the migration.
nl_NL: Welkom bij Events 2.0! Dit is een GROTE upgrade van 1.6.5. Zorg ervoor dat u een back-up gemaakt heeft voordat u verder gaat. U kunt nu direct een Backup maken via: <a href="%s"> terugkeren naar een oude versie</a>. Deze upgrade bevat twee belangrijke stappen, <a href="%s"> gegevens migreren</a> &amp; zonodig bijwerken van uw sjablonen. Er zijn belangrijke wijzigingen in de sjabloon codes en functies. Bekijk onze <a href="%s"> rondleiding door de upgrade</a> voordat u verder gaat en bekijk de FAQ &amp; de basiskennis van de <a href="%s"> ondersteuningspagina</a>. Als de Events Calendar nieuw voor u is, dan wilt u misschien onze <a href="%s"> nieuwe-gebruikers-introductie</a> bekijken. <br/> <br/> U heeft Events of gebeurtenissen die moeten worden gemigreerd. Ga dan naar de onderzijde van de <a href="%s"> pagina-instellingen</a> voor het uitvoeren van de migratie.

en: Welcome to The Events Calendar! Your events calendar can be found at %s. To change the events slug, visit %sEvents -> Settings%s.
nl_NL: Welkom bij The Events Calender! Jouw evenementenkalender is beschikbaar via %s. Om deze slug te veranderen ga je naar %sEvenementen -> Instellingen%s.

en: Western Sahara
nl_NL: Westelijke Sahara

en: When will ticket sales occur? If you don't set a start/end date for sales, tickets will be available from now until the event ends.
nl_NL: Wanneer is ticketverkoop mogelijk? Als je géén start-/einddatum kiest zijn tickets beschikbaar vanaf nu totdat het evenement is afgelopen.

en: Where's my calendar?
nl_NL: Waar is mijn kalender?

en: WordPress
nl_NL: Wordpress

en: Would you like to change only this instance of the event, or all future events in this series?
nl_NL: Wil je alleen dit evenement veranderen of ook alle toekomstige evenementen in de serie?

en: Would you like to delete only this instance of the event, or all future events in this series?
nl_NL: Wil je alleen dit evenement verwijderen of ook alle toekomstige evenementen in de serie?

en: Written documentation can only take things so far...sometimes, you need help from a real person. This is where our %ssupport forums%s come into play.
nl_NL: Geschreven FAQ's kunnen niet alle vragen beantwoorden… soms heb je hulp van een echt persoon nodig. Dit is waar onze %ssupport forums%s om te hoek komen kijken.

en: YYYY-MM-DD
nl_NL: JJJJ-MM-DD

en: Yemen
nl_NL: Jemen

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You <strong>cannot</strong> use the same slug as above. The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single Event URL is like: %s
nl_NL: Je kunt <strong>niet</strong> dezelfde slug als hierboven gebruiken. Bovenstaande zou idealiter meervoud zijn en deze enkelvoud.<br />Je Evenement-URL is als: %s

en: You are up to date!
nl_NL: Je hebt de nieuwste versie!

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
nl_NL: Je kunt via Scherm Opties selecteren welke kolommen je wilt zien. De selectie werkt voor onderstaande tabel, emails, prints en CSV export.

en: You cannot edit the slug for your events page as you do not have pretty permalinks enabled. The current URL for your events page is <a href="%s">%s</a>. In order to edit the slug here, <a href="%soptions-permalink.php">enable pretty permalinks</a>.
nl_NL: Je kunt de slug voor je evenementen pagina niet bewerken omdat aangepaste permalinks is uitgezet. De huidige URL voor je evenement is <a href="%s">%s</a>. Om de slug te bewerken, <a href="%soptions-permalink.php">vink hier de aangepaste structuur aan.</a>.

en: You don't have permission to do that.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om dat te doen.

en: You have changed the recurrence rules of this event.  Saving the event will update all future events.  If you did not mean to change all events, then please refresh the page.
nl_NL: Je hebt de herhalingsregels van dit evenement veranderd. Door het evenement op te slaan veranderen alle toekomstige evenementen. Als je niet alle evenementen wilde wijzigen, dien je de pagina te verversen.

en: You may want to consider <a href="http://wordpress.org/plugins/tags/obfuscate">obfuscating</a> any e-mail address published on your site to best avoid it getting harvested by spammers.
nl_NL: Wellicht wilt u elk e-mailadres die op uw site gepubliceerd is te <a href="http://wordpress.org/plugins/tags/obfuscate"> verbergen</a> om spamming te voorkomen.

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
nl_NL: Er kunnen duplicaatlocaties en -organisatoren zijn als je The Events Calendar upgradet van een eerdere versie. Klik op deze knop om identieke locaties en organisatoren samen te voegen.

en: You must select at least one view.
nl_NL: Je moet minstens één view selecteren

en: You need to select a user or type a valid email address
nl_NL: Ie moet een gebruiker selecteren of een geldig email adres typen

en: You need to upgrade!
nl_NL: Je moet upgraden!

en: You successfully migrated (%d) entries.
nl_NL: Je hebt met succes (%d) items gemigreerd.

en: You've requested a non-existent tab.
nl_NL: Je hebt om een niet bestaande tab verzocht.

en: Your current Events URL is %s
nl_NL: Je huidige evenementen-URL is %s

en: Your current events URL is: %s
nl_NL: Je huidige evenementen-URL is: %s

en: Your form had the following errors:
nl_NL: Je formulier heeft de volgende fouten:

en: Your ticket has been deleted.
nl_NL: Je ticket is verwijdered.

en: Your ticket has been saved.
nl_NL: Je ticket is opgeslagen.

en: Your tickets
nl_NL: Je tickets

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
nl_NL: Jouw versie van The Events Calendar is niet up-to-date met één van je The Events Calendar add-ons. Daarom graag %snu updaten.%s

en: attendees
nl_NL: aanwezigen

en: category
nl_NL: categorie

en: month
nl_NL: maand

en: or
nl_NL: of

en: past
nl_NL: afgelopen

en: upcoming
nl_NL: toekomstig

en: venue
nl_NL: locatie
