The Events Calendar - en to tr translation catalogue (489 entries)

en:  Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: %s (post ID %d) created.
tr: %s ( yazı NO %d) eklendi.

en: %s (post ID %d) updated.
tr: %s ( yazı NO %d) güncellendi.

en: %s Settings
tr: %s Ayarlar

en: %s cannot be a duplicate
tr: %s çakışamaz

en: %s cannot be the same as %s.
tr: %s ile %s aynı olamaz.

en: %s must be a number between 0 and 21.
tr: %s 0 ile 21 arasında bir rakam olmalı.

en: %s must be a number or percentage.
tr: %s rakam ya da yüzde olmalı.

en: %s must be a phone number.
tr: %s bir telefon numarası olmalı.

en: %s must be a positive number.
tr: %s pozitif rakam olmalı.

en: %s must be a valid absolute URL.
tr: %s kesin bir URL olmalı

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
tr: %s düzgün bir isim olmalı (rakam, harf, tire ve alttan çizgi)

en: %s must consist of 5 numbers.
tr: %s 5 rakamdan oluşmalı.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
tr: %s harf, rakam, boşluk, kesme işareti ve tire içerebilir

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
tr: %s harf, boşluk, kesme işareti ve tire içerebilir.

en: %s must contain numbers and letters only
tr: %s sadece rakam ve harf içermeli

en: %s must contain numbers, letters and dots only
tr: %s sadece rakam, harf ve noktalama işareti olmalı

en: %s must have a value that's part of its options.
tr: %s seçeneklerinden bir değere sahip olmalı

en: %sAdd-on documentation%s for all of Modern Tribe"s official extensions for The Events Calendar (including WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events, etc)
tr: Modern Tribe"ın tüm resmi eklentilerine (WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events, vs) dair bilgi içeren %sEklenti Dokumentasyonu%s

en: %sFrequently Asked Questions%s ranging from the most basic setup questions to advanced themer tweaks
tr: En basit kurulum sorularından tema tasarımcıları için detay ayarlarına uzanan %sSSS%s

en: %sInstallation/Setup FAQs%s from our support page can help give an overview of what the plugin can and cannot do. This section of the FAQs may be helpful as it aims to address any basic install questions not addressed by the new user primer.
tr: Destek sayfamızdaki %sKurulum SSSı%s bölümü bu eklentinin yapabileceklerini öğrenebileceğiniz bir alan. Yeni Kullanıcı Rehberinin kapsamadığı noktalara değinen bu alanda kurulumda aklınıza gelen soruların karşılığını bulabilirsiniz.

en: %sOur New User Primer%s was designed for folks in your exact position. Featuring both step-by-step videos and written walkthroughs that feature accompanying screenshots, the primer aims to take you from zero to hero in no time.
tr: %sYeni Kullanıcı Rehberimiz%s özel olarak sizler için hazırlandı. Adım adım anlatım videoları ve ekran görüntüleriyle donatılı yazılı anlatımlar ile sıfırdan zirveye tırmanmanız hiç zaman almayacak.

en: %sTemplate tags, functions, and hooks & filters%s for The Events Calendar &amp; Events Calendar PRO
tr: The Events Calendar ve Events Calendar PRO için %sŞablon etiketleri, fonksiyonlar, kanca ve filtreler%s

en: %sTutorials%s written by both members of our team and users from the community, covering custom queries, integration with third-party themes and plugins, etc.
tr: Özel İstemler, Tema ve Eklenti Entegrasyonu gibi konuları kapsayan, biz ve topluluğumuzun üyeleri tarafından hazırlanmış %srehberler%s

en: &laquo; All Events
tr: &laquo; Tüm Etkinlikler

en: &laquo; Previous Events
tr: &laquo; Önceki Etkinlikler

en: (0 or empty for free tickets)
tr: (Bedava bilet için 0, ya da boş bırakın)

en: (Coming Soon!)
tr: (Yakında!)

en: (See all)
tr: (Tümünü görüntüle)

en: + Google Map
tr: + Google Haritalar

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
tr: 0 = zoom out ; 21 = zoom in.

en: <ol><li><strong>Inserted:</strong> A new item was inserted successfully.</li><li><strong>Updated:</strong> An item was found with the same name and/or start date. The existing item was updated with the new value from the file.</li><li><strong>Skipped:</strong> A row was found in the CSV file that could not be imported. Please see below for the invalid rows.</li></ol>
tr: <ol><li><strong>Eklendi:</strong> Yeni bilge eklendi.</li><li><strong>Updated:</strong> Aynı isim ve/ya başlangıç tarihli veri bulundu. Varolan veri okunan yeni değer ile güncellendi.</li><li><strong>Atlanılan:</strong> CSV dosyasında okunamayan veriler oldu, işlenemeyen satırlar için aşağıya bakınız</li></ol>

en: <ol><li><strong>Organizer import requires:</strong> Organizer Name</li><li><strong>Venue import requires:</strong> Venue Name</li><li><strong>Event import requires:</strong> Event Name and Event Start Date</li></ol>
tr: <ol><li><strong>Organizatör eklemek için gerekenler:</strong> Organizatör İsmi</li><li><strong>Mekan eklemek için gerekenler:</strong> Mekan Adı</li><li><strong>Etkinlik eklemek için gerekenler:</strong> Etkinlik Adı and Etkinlik Başlangıç Tarihi</li></ol>

en: <p>The following fields are required for a successful import:</p>
tr: <p>Başarılı okuma için gerekli alanlar:</p>

en: <p>The license key you received when completing your purchase from %s will grant you access to support and updates until it expires. You do not need to enter the key below for the plugins to work, but you will need to enter it to get automatic updates. <strong>Find your license keys at <a href="%s" target="_blank">%s</a></strong>.</p> <p>Each paid add-on has its own unique license key. Simply paste the key into its appropriate field on below, and give it a moment to validate. You know you're set when a green expiration date appears alongside a "valid" message.</p> <p>If you're seeing a red message telling you that your key isn't valid or is out of installs, visit <a href="%s" target="_blank">%s</a> to manage your installs or renew / upgrade your license.</p><p>Not seeing an update but expecting one? In WordPress, go to <a href="%s">Dashboard > Updates</a> and click "Check Again".</p>
tr: <p>%sdan aldığınız lisans anahtarınız geçerlilik tarihi süresinde güncelleme ve destek almanızı sağlayacaktır. Eklentilerin çalışması için anahtarı girmenize gerek yoktur, fakat otomatik güncellemeler için anahtarı kullanmalısınız.<strong><a href="%s" target="_blank">%s</a> adresinden lisans anahtarlarınızı temin edebilirsiniz</strong>.</p> <p>Her ücretli eklentinin anahtarı ayrıdır. Uygun anahtarları aşağıdaki boşluklara girin ve onaylanması için kısa bir süne tanıyın. Yeşil son kullanım tarihi ve "geçerli" mesajını gördünüzde eklentiniz kullanıma hazırdır.</p> <p>Eğer kırmızı bir mesaj görüyorsanız <a href="%s" target="_blank">%s</a> adresinden lisansınızı yenileyebilirsiniz.</p><p>Beklediğiniz bir güncelleme görünmüyor mu? <a href="%s">Dashboard > Güncelleme</a> bölümüne gidip "Tekrar Kontrol Et"i tıklayın.</p>

en: <p>The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the three style sheet options or pick a page template from your theme.</p><p>There are going to be situations where no out-of-the-box template is 100&#37; perfect. Check out our <a href="%s">our themer's guide</a> for instructions on custom modifications. Want to create a new view? Grab a copy of the <a href="%s">Sample Agenda View plugin from Github</a></p>
tr: <p>Asağıdaki ayarlar takvim görünümünüzü etkiler. Bir şeyler yanlış görünüyor use başka bir stil görünümü seçin ya da temanızdan bir sayfa şablonu kullanın.</p><p>Hazır şablonların 100&#37; mükemmel olmadığı durumlar olacaktır. <a href="%s">oTemacı rehberi</a> bu değişiklikler konusunda size yardımcı olacaktır. Yeni bir görünüm yaratma konusunda örnek mi arıyorsunuz? <a href="%s"> Githubdan Örnek Ajanda Görünümünü</a> indirin</p>

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
tr: Etkinlik sayfalarınız için bütünüyle tasarlanmış ve kendi stillerini içeren bir tema.

en: A widget that displays upcoming events.
tr: Yaklaşan etkinlikleri görüntüleyen bileşen.

en: Add Event
tr: Etkinlik Ekle

en: Add HTML after event content
tr: Etkinlik içeriği sonrası HTML ekle

en: Add HTML before event content
tr: Etkinlik içeriği öncesi HTML ekle

en: Add New
tr: Yeni Ekle

en: Add New Event
tr: Yeni Etkinlik Ekle

en: Add New Event Category
tr: Yeni etkinlik kategorisi ekle

en: Add New Organizer
tr: Yeni Organizatör Ekle

en: Add New Venue
tr: Yeni Mekan Ekle

en: Add new ticket
tr: Yeni bilet ekle

en: Additional Functionality
tr: Ek fonksiyonlar

en: Address:
tr: Adres:

en: Advanced Template Settings
tr: Gelişmiş tema ayarları

en: All %s
tr: Tümü %s

en: All Day Event
tr: Tüm Gün Etkinlik

en: All Day Event:
tr: Tüm Gün Etkinlik:

en: All Event Categories
tr: Tüm etkinlik kategorileri

en: All Events:
tr: Tüm etkinlikler:

en: All future events in the series will be changed. Any changes made to other events will be kept.
tr: Serideki tüm gelecek etkinlikler değişecektir. Diğer etkinliklerde yapılan değişiklikler tutulacaktır.

en: All future events in the series will be deleted.
tr: Serideki diğer gelecek etkinlikler silinecek.

en: All other future events in the series will not be deleted.
tr: Serideki diğer gelecek etkinlikler silinmeyecek.

en: All other future events in the series will remain the same.
tr: Seride kalan tüm diğer gelecek olaylar aynı kalır.

en: Allow more than the default 3 events per day in month view.
tr: Aylık görünümde bir günde varsayılan 3 etkinlikten fazlasını görmeye izin ver.

en: Are you developer looking to build your own frontend view? We created an example plugin that demonstrates how to register a new view. You can %sdownload the plugin at GitHub%s to get started.
tr: Kendi önyüzünü mü tasarlamak istiyorsunuz? Sizin için yeni bir görünüm kayıtı sağlayan örnek bir eklenti hazırladık, %sGitHUBdan%s indirebilirsiniz.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
tr: 'Wow, bu eklenti süper! "Bu zor işleri için Modern Tribe ekibine teşekkür etmeliyim." En büyük teşekkür için etkinlik takviminiz altına The events calendar projesine yönlendiren bir text link ekleyiniz.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
tr: 'Wow, bu eklenti süper! "Bu zor işleri için Modern Tribe ekibine teşekkür etmeliyim." En büyük teşekkür için etkinlik takviminiz altına The events calendar projesine yönlendiren bir text link ekleyiniz.

en: Attendee List
tr: Katılımcı Listesi

en: Attendee List for: %s
tr: %s için katılımcılar listesi:

en: Attendees
tr: Katılımcılar

en: Audit Trail:
tr: Müfettiş Dökümü:

en: Auditing Information
tr: Denetim bilgisi

en: Author:
tr: Yazar:

en: Available Organizers
tr: Müsait Organizatörler

en: Available Venues
tr: Müsait Mekanlar

en: Average Rating
tr: Ortalama oylama

en: Basic Template Settings
tr: Basit tema ayarları

en: CSV File:
tr: CSV dosyası:

en: CSV Import
tr: CSV oku

en: Calendar
tr: Takvim

en: Calendar Month Navigation
tr: Aylık Takvim Navigasyonu

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
tr: Takvim %sThe Events Calendar%s tarafından çalıştırılmaktadır.

en: Category
tr: Kategori

en: Check in
tr: Kayıt Ol

en: Check out the <a href="%s">available add-ons</a>.
tr: Uygun durumdaki eklentiler için <a href="%s">burayı ziyaret edin</a>.

en: Check out the available add-ons
tr: Kullanılabilir eklentileri kontrol ediniz.

en: Check this to use the classic header.
tr: Klasik üst kısımı kullanmak için seçiniz.

en: Check to enable maps for events and venues.
tr: Etkinlikler ve Mekanlar için uygun haritaları kontrol et

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
tr: Takvim ve Etkinlik içeriğinizin görünümü için sayfa şablonu seçiniz

en: City:
tr: Şehir:

en: Click to view a Google Map
tr: Google Haritaları görüntülemek için tıklayınız

en: Column Headings
tr: Sütün Başlıkları

en: Column Mapping: %s
tr: Sütün Eşleştirme:%s

en: Columns
tr: Satırlar

en: Cost:
tr: Ücret:

en: Could not save %s.
tr: %s kayıt edilemedi.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
tr: Ülke listesi her satırda bir ülke olarak şu formatta sunulmalıdır: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: Country:
tr: Ülke:

en: Currency Symbol:
tr: Para birimi:

en: Custom field deleted.
tr: Custom field silindi.

en: Custom field updated.
tr: Custom field güncellendi.

en: Date
tr: Gün

en: Date out of range.
tr: Tarih kapsam dışında

en: Date:
tr: Tarih:

en: Debug Bar Plugin
tr: Debug Alanı Eklentisi

en: Debug mode
tr: Debug modu

en: Default Events Template
tr: Varsayılan etkinlik teması

en: Default Page Template
tr: Varsayılan sayfa teması

en: Default currency symbol
tr: Varsayılan para simgesi

en: Default stylesheet used for events templates
tr: Etkinlik temalarında kullanılan varsayılmış stil şablonu.

en: Default view
tr: Varsayılan görünüm

en: Delete
tr: Sil

en: Denmark
tr: Danmark

en: Details
tr: Detaylar

en: Disable the Event Search Bar
tr: Etkinlik Arama Barını etkisizleştir

en: Display
tr: Görüntüle

en: Display Settings
tr: Görünüm ayarları

en: Do Not Import
tr: Ekleme

en: Documentation
tr: Dökümantasyon

en: Done
tr: Tamamlandı

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
tr: Çift mekanlar &amp; organizatörler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Edit Event
tr: Etkinliği Düzenle

en: Edit Event Category
tr: Etkinlik kategorisini düzenle

en: Edit Events
tr: Etkinlikleri Düzenle

en: Edit Organizer
tr: Organizatör Düzenle

en: Edit Venue
tr: Mekan Düzenle

en: Edit in %s
tr: %s i düzenle

en: Edit ticket
tr: Bilet düzenle

en: Email
tr: E-mail

en: Email Address:
tr: Email Adresi:

en: Email:
tr: E-mail:

en: Enable Google Maps
tr: Google Haritaları Aktif et

en: Enable comments on event pages.
tr: Etkinlikler sayfasında yorumları aktif et.

en: Enable event views
tr: Etkinlik görünümünü etkinleştir

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
tr: Kullanıcı arayüzü için ajax tarih seçimini etkinleştir (Gönder tuşuna gerek duyulmaz).

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: End Date &amp; Time:
tr: Bitiş Tarih &amp; Zaman:

en: End Date / Time:
tr: Bitiş Tarih / Zamanı

en: End of day cutoff
tr: Gün dönümü

en: End sale:
tr: Satış bitişi:

en: End:
tr: Bitiş:

en: Enter a 0 for events that are free or leave blank to hide the field.
tr: Ücretsiz için 0 yazın, alanı gizlemek için her hangi birşey yazmayın.

en: Error
tr: Hata

en: Event
tr: Etkinlik

en: Event Add-Ons
tr: Etkinlik eklentileri

en: Event Categories
tr: Etkinlik Kategorileri

en: Event Category
tr: Etkinlik Kategorisi

en: Event Cost
tr: Etkinlik ücreti

en: Event Description
tr: Etkinlik Tanımı

en: Event Details
tr: Etkinlik Detayları

en: Event End Date
tr: Etkinlik Bitiş Tarihi

en: Event End Time
tr: Etkinlik bitiş saati

en: Event Fields
tr: Etkinlik Alanları

en: Event Location Details
tr: Etkinlik yeri detayları

en: Event Name
tr: Etkinlik İsmi

en: Event Navigation
tr: Etkinlikler Navigasyonu

en: Event Options
tr: Etkinlik Seçenekleri

en: Event Organizer Details
tr: Etkinlik organizatör detayları

en: Event Organizer Name
tr: Organizatör Adı

en: Event Phone
tr: Mekan Telefonu

en: Event Show Map
tr: Mekan Krokisi Göster

en: Event Show Map Link
tr: Mekan Krokisi Bağlantısı

en: Event Start Date
tr: Etkinlik Başlangıç Tarihi

en: Event Start Time
tr: Etkinlik Başlangıç saati

en: Event Summary
tr: Etkinlik Özeti

en: Event Tags:
tr: Etkinlik Etiketleri:

en: Event Time &amp; Date
tr: Etkinlik zaman &amp; Tarih

en: Event Venue Name
tr: Mekan adı

en: Event Views Navigation
tr: Etkinlik Listesi Navigasyonu

en: Event Website
tr: Etkinlik sitesi

en: Event draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
tr: Etkinlik taslağı güncellendi. <a target="_blank" href="%s">Etkinliği önizle</a>

en: Event published. <a href="%s">View event</a>
tr: Etkinlik yayınlandı. <a href="%s">Etkinliği görüntüle</a>

en: Event restored to revision from %s
tr: Etkinlik %s sürümünden geri yüklendi.

en: Event saved.
tr: Etkinlik kaydedildi.

en: Event scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview event</a>
tr: Etkinlik şu tarihe zamanlandı: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Etkinliği önizle</a>

en: Event submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview event</a>
tr: Etkinlik gönderildi.. <a target="_blank" href="%s">Etkinliği önizle</a>

en: Event updated.
tr: Etkinlik güncellendi.

en: Event updated. <a href="%s">View event</a>
tr: Etkinlik güncellendi. <a href="%s">Etkinliği görüntüle</a>

en: Event:
tr: Etkinlik:

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Events From
tr: Etkinliklerden

en: Events Import (CSV)
tr: Etkinlik Ekleme (CSV)

en: Events In
tr: Etkinlik Günü

en: Events List
tr: Etkinlikler Listesi

en: Events List Navigation
tr: Etkinlik Listesi Navigasyonu

en: Events Settings
tr: Etkinlikler Ayarları

en: Events URL slug
tr: Etkinlikler slug URL

en: Events at %s
tr: %s 'deki etkinlikler

en: Events for %s
tr: %s için etkinlikler

en: Events template
tr: Etkinlikler teması

en: Events this month
tr: Bu ayın etkinlikleri

en: Export
tr: Dışa aktar

en: FAQ
tr: Sık Sorulan Sorular

en: Faceted Filters
tr: Gelişmiş Filtreler

en: Failed to import record in row %d.
tr: %d satırındaki veri okunamadı.

en: Field ID:
tr: Alan NO:

en: Filter by ticket #, order # or security code
tr: Bilet, Sipariş veya Güvenlik kodu ile filtrele

en: Find Events
tr: Etkinlikleri Bul

en: Find out more
tr: Daha fazlasını bul

en: Finding & extending your calendar.
tr: Takviminizi bulun ve geliştirin.

en: Finding your calendar.
tr: Takviminizi bulun.

en: Forums
tr: Forumlar

en: Forums: Because Everyone Needs A Buddy
tr: Herkesin bir dosta ihtiyacı vardır

en: Free
tr: Ücretsiz

en: Full Styles
tr: Skeleton Styles

en: General
tr: Genel

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Getting Started
tr: Başlarken

en: Give us 5 stars!
tr: 5 yıldız verin!

en: Google Maps default zoom level
tr: Google haritalar varsayılan zoom seviyesi

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
tr: Geceyarısından sonra biten etkinlikleriniz mi var? Gün sonunu belirleyerek etkinliklerinizin ertesi gün ile ilişkilendirilmesini önleyebilirsinizi.

en: Help
tr: Yardım

en: Here is the iCal feed URL for your events:
tr: iCal beslemeniz için link burada:

en: Hide From Event Listings
tr: Etkinlik listelemesinden gizle

en: Hide the following settings tabs on every site:
tr: Şu sekmeleri tüm sitelerde gizle:

en: If this is your first time using The Events Calendar, you"re in for a treat and are already well on your way to creating a first event. Here are some basics we"ve found helpful for users jumping into it for the first time:
tr: Eğer Etkinlik Takvim"ini ilk defa kullanıyorsanız memnun kalacağınızdan eminiz, ilk etkinliğinizi yaratmaya başladınız bile. Yeni başlayanlar için yardımcı olacağını düşündüğümüz birkaç ipucu:

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
tr: HTML kodlamasına aşina iseniz, etkinlik teması sonrasına ek kodlama ekleyebilirsiniz. Bazı temalar bu işlemi yapmanız için stil ve layout alanlarınızı da güncellemenizi gerektirebilir.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
tr: HTML kodlamasına aşina iseniz, etkinlik teması öncesine ek kodlama ekleyebilirsiniz. Bazı temalar bu işlemi yapmanız için stil ve layout alanlarınızı da güncellemenizi gerektirebilir.

en: If you find that you aren"t getting the level of service you"ve come to expect from Modern Tribe, shoot us an email at %s or tweet %s and tell us why. We"ll do what we can to make it right.
tr: Eğer bizden beklediğiniz hizmeti bulamadığınızı düşünüyorsanız %s adresinden ya da %s twitter hesabından ulaşabilirsiniz, hatamızı düzeltmeye calışırız.

en: If you"re a user of The Events Calendar and would like more support, please %spurchase a PRO license%s. We hit the PRO forums daily, and can provide a deeper level of customization/integration support for paying users than we can on WordPress.org.
tr: Eğer bir Events Calenda kullanıcısıysanız ve daha fazla desteğe ihtiyacınız varsa  %sPRO lisansı satın alın%s. PRO forumlarına hergün bakıyor ve özelleştirme ve entegrasyon konusunda daha fazla destek olabiliyoruz.

en: Import CSV File
tr: CSV dosyasından oku

en: Import Result
tr: Okuma sonuçları

en: Import Type:
tr: Ekleme Türü:

en: Import complete!
tr: Okuma tamamlandı!

en: Include events in main blog loop
tr: Etkinlikleri genel blog döngüsüne dahil et.

en: Initializing Tribe Events on %s
tr: %s Tribe Etkinlikleri Başlatılıyor

en: Inserted: %d
tr: Eklendi: %d

en: Install has 1 or more legacy event!
tr: Kurulum 1 ya da daha fazla eski etkinlik içeriyor.

en: Invalid field type specified
tr: Hatalı alan tipi seçildi

en: Invalid or incomplete field passed
tr: Hatalı ya da tamamlanmamış alan geçildi.

en: It appears that you have some old events calendar data that needs to be upgraded. Please be sure to back up your database before initiating the upgrade. This process can not be undone.
tr: Güncellenmesi gerek bazı eski verileriniz var gibi duruyor, lütfen bu işlemden önce veritabanı yedeği alın, bu işlem geri alınamaz.

en: Last Update
tr: Son güncelleme

en: Latest Version:
tr: Son Sürüm:

en: Licenses
tr: Lisanslar

en: List
tr: Liste

en: Loading Events
tr: Etkinlikler Yükleniyor

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
tr: Yinelenen etkinlikler, varsayılan meta ve topluluk etkinlikleri, bilet satışı ve fazlası için ek fonksiyonlar mı arıyorsunuz?

en: Map Settings
tr: Harita Ayarları

en: Merge Duplicates
tr: Çift kayıtları birleştir

en: Migrate Data!
tr: Veri birleştirme!

en: Miscellaneous Settings
tr: Çeşitli Ayarlar

en: Missing required fields in row %d.
tr: %d satırında doldurulmamış alanlar var.

en: Month
tr: Ay

en: Month view events per day
tr: Günlük etkinlik sayısıyla aylık görünüm

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
tr: Daha detaylı olarak stillendirilmiştir, temanızdan bazı değerleri kullanmaya çalışır.

en: More...
tr: Daha fazla…

en: My Organizers
tr: Organizatörlerim

en: My Venues
tr: Mekanlarım

en: Network
tr: Ağ

en: Network Settings
tr: Ağ Ayarları

en: New Event
tr: Yeni Etkinlik

en: New Event Category Name
tr: Yeni etkinlik kategorisi adı ekle

en: New Organizer
tr: Yeni Organizatör

en: New Venue
tr: Yeni Mekan

en: News and Tutorials
tr: Haberler ve öğretici bilgiler

en: News from Modern Tribe
tr: Modern Tribe'dan haberler

en: Next
tr: Sonraki

en: Next Events &raquo;
tr: Sonraki Etkinlikler &raquo;

en: No
tr: Hayır

en: No checkbox options specified
tr: Checkbox seçeneği belirtilmedi

en: No description has been entered for this event.
tr: Bu etkinlik için açıklama bulunmuyor.

en: No events found
tr: Etkinlik Bulunamadı

en: No events found in Trash
tr: Çöpte Etkinlik Bulunamadı

en: No importer defined for %s
tr: %s için bir okuyucu tanımlanmamış

en: No matching events listed under %s. Check out upcoming events for this category or view the full calendar.
tr: %s altında etkinlik bulunamadı. Bu kategori ya da tüm etkinlikler için yaklaşan etkinlikleri incele.

en: No organizer found
tr: Organizatör Bulunamadı

en: No organizers found in Trash
tr: Çöpte organizatör bulunamadı

en: No previous events
tr: Önceki etkinlik yok

en: No radio options specified
tr: Radyo butonu seçeneği seçilmedi

en: No results were found for events in or near <strong>"%s"</strong>.
tr: <strong>"%s"</strong> ya da yakınında bir sonuç bulunamadı.

en: No saved organizer exists.
tr: Kayıtlı Organizatör bulunmuyor.

en: No saved venue exists.
tr: Kaydedilmiş mekan bulunmuyor.

en: No select options specified
tr: Seçim opsiyonu belirtilmedi

en: No upcoming events listed under %s. Check out upcoming events for this category or view the full calendar.
tr: %s altında etkinlik bulunamadı. Bu kategori ya da tüm etkinlikler için yaklaşan etkinlikleri incele.

en: No venue found
tr: Mekan bulunamadı

en: No venues found in Trash
tr: Çöpte Mekan bulunamadı

en: Non-existant field validation function passed
tr: Var olmayan bir doğrulama fonksiyonu kullanıldı

en: None of your settings were saved. Please try again.
tr: Hiçbir ayarınız kaydedilmedi. Lütfen tekrar deneyiniz.

en: Not getting help?
tr: Yardım alamıyor musunuz?

en: Number of events to show per page
tr: Her sayfada görüntülenecek etkinlik sayısı

en: Only This Event:
tr: Sadece bu etkinlik:

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
tr: Takvim ve Haftalık görünüm gibi komplike görünümlerin gerektirdiği kadar css içerir.

en: Order #
tr: Sipariş #

en: Order Status
tr: Sipariş Durumu

en: Organizer
tr: Organizatör

en: Organizer Email
tr: Organizatör E-Posta

en: Organizer Information
tr: Organizatör Bilgisi

en: Organizer Name
tr: Organizatör Adı

en: Organizer Name:
tr: Organizatör Adı:

en: Organizer Phone
tr: Organizatör Telefonu

en: Organizer Website
tr: Organizatör Web Sitesi

en: Organizer draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview organizer</a>
tr: Organizatör taslağı güncellendi. <a target="_blank" href="%s">Organizatörü önizle</a>

en: Organizer published. <a href="%s">View organizer</a>
tr: Organizatör  yayınlandı. <a href="%s">Organizatörü görüntüle</a>

en: Organizer restored to revision from %s
tr: Organizatör  %s versyonundan geri dönüldü.

en: Organizer saved.
tr: Organizatör kaydedildi.

en: Organizer scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview organizer</a>
tr: <strong>%1$s</strong> tarihi için Organizatör planlandı. <a target="_blank" href="%2$s">Organizatörü önizle</a>

en: Organizer submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview organizer</a>
tr: Organizatör kaydedildi. <a target="_blank" href="%s">Organizatörü önizle</a>

en: Organizer updated.
tr: Organizatör güncellendi.

en: Organizer updated. <a href="%s">View organizer</a>
tr: Organizatör güncellendi. <a href="%s">Organizatörü görüntüle</a>

en: Organizers
tr: Organizatörler

en: Otherwise, if you"re feeling adventurous, you can get started by heading to the Events menu and adding your first event.
tr: Lakin ben hazırım diyorsanız, Etkinlikler menüsüne giderek ilk etkinliğinizi ekleyerek başlayabilirsiniz.

en: Parent Event Category
tr: Ana etkinlik kategorisi

en: Parent Event Category:
tr: Ana etkinlik kategorisi:

en: Past Events
tr: Geçmiş Etkinlikler

en: Perform Import
tr: Ekleme Gerçekleştir

en: Phone:
tr: Telefon:

en: Please choose the fields that best match the columns in your CSV file.
tr: CSV dosyanızın sütünlarıyla eşleşen alanları seçiniz.

en: Please import venues and organizers <i>before</i> events.
tr: Lütfen etkinlikleri eklemeden önce <i>mekan ve organizatörleri</i> ekleyin.

en: Postal Code:
tr: Posta Kodu:

en: Premium Add-Ons
tr: Premium Eklentiler

en: Prev
tr: Önceki

en: Price:
tr: Ücret:

en: Print
tr: Yazdır

en: Purchaser
tr: Satın alan

en: Purchaser email
tr: Satın alan maili

en: Purchaser name
tr: Satın alan adı

en: Recurring Event
tr: Yenilenen Etkinlikler

en: Recurring?
tr: Yinelenen?

en: Release Notes
tr: Sürüm Notları

en: Release notes for painting an overall picture of the plugin"s lifecycle and when features/bug fixes were introduced.
tr: Eklentinin evrimini ve sorun giderimleri konusunda gelişimini takip edebileceğiniz güncelleme notları.

en: Remove
tr: Kaldır

en: Requires:
tr: Gereksinim:

en: Right here
tr: Tam burada

en: Search
tr: Etkinlikleri Ara

en: Search Event Categories
tr: Etkinlik Kategorileri ara

en: Search Events
tr: Etkinlikleri Ara

en: Search Organizers
tr: Organizatör Ara

en: Search Venues
tr: Mekan Ara

en: Security Code
tr: Güvenlik kodu

en: See an example of the link
tr: Örnek linki incele

en: See who purchased tickets to this event
tr: Bu etkinlik için kimin bilet aldığını görüntüle

en: Select a Country:
tr: Ülke Seçiniz:

en: Select a State:
tr: *

en: Select a User:
tr: Kullanıcı seç

en: Select an Image
tr: Resim seçiniz

en: Select...
tr: Seç...

en: Sell using:
tr: Satış kanalı:

en: Send the attendee list by email
tr: Katılımcı listesini mail olarak gönder

en: Sending...
tr: Gönderiliyor...

en: Set as ticket header
tr: Bilet üstresmi olarak ayarla

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
tr: Etkinlik için varsayılan para simgesini ayarlayınız. Bu işlem geçmişteki etkinlikleri kapsamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Settings saved.
tr: Ayarlar kaydedildi.

en: Show Google Map:
tr: Google Haritaları Görüntüle

en: Show Google Maps Link:
tr: Google Haritalar Linki Görüntüle

en: Show The Events Calendar link
tr: Etkinlik takvimi linkini görüntüle.

en: Show comments
tr: Yorumları görüntüle

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
tr: Etkinlikleri sitenin diğer yazıları ile birlikte görüntüle. Bu alan işaretlendiğinde, etkinlikler varsayılan etkinlik sayfalarında görüntülenmeye yine de devam eder.

en: Show widget only if there are upcoming events:
tr: Bileşeni sadece yaklaşan etkinlik olduğunda görüntüle.

en: Show:
tr: Göster:

en: Single event URL slug
tr: Tek etkinlik URL ismi

en: Skipped row numbers: %s
tr: Atlanılan satırlar: %s

en: Skipped: %d
tr: Atlandı: %d

en: Sold %d
tr: %d satıldı

en: Sold %d of %d
tr: %d den  %d satıldı.

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
tr: Üzgünüz, The Events Calendar PHP %s ya da daha yenisini gerektiriyor. Sunucu sağlayıcınız ile görüşün.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
tr: Üzgünüm, The Events Calendar WordPress'in %s eller nyere. Venligst opgrader din WordPress installation.

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Start Date &amp; Time:
tr: Başlangıç Tarih &amp; Zaman:

en: Start Date / Time:
tr: Başlangıç Tarih / Zamanı

en: Start sale:
tr: Satış başlangıcı:

en: Start:
tr: Başlangıç:

en: State or Province:
tr: *

en: Sticky in Calendar View
tr: Takvim görünümünde yapışkan

en: Support
tr: Destek

en: Support Resources To Help You Kick Ass
tr: Destek Kaynakları

en: Tags:
tr: Etiketler:

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
tr: Şablon değişiklikleri doğru klasöre taşınmalı: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
tr: Şablon değişiklikleri doğru klasöre taşınmalı: tribe_get_template_part('%s')

en: Temporary file not found. Could not save %s.
tr: Geçiçi Dosya bulunamadı. %s kayıt edilemedi.

en: The Events Calendar Settings
tr: The Events Calendar Ayarları

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
tr: Yukarıdaki çoğul, bu ise tekil olmalı.<br />Etkinlik adresiniz şu örnek gibi olacaktır: %s

en: The file went away. Please try again.
tr: Dosya kayıt edilmedi, lütfen tekrar deneyiniz.

en: The following plugins are out of date: <b>%s</b>. All add-ons contain dependencies on The Events Calendar and will not function properly unless paired with the right version. %sWant to pair an older version%s?
tr: Eski eklentiler:<b>%s</b>. Tüm eklentiler Events Calendara bağlıdır ve doğru sürümle eşleşmedikçe çalışmaz. %sDaha eski bir sürümle eşleştirmek ister misiniz%s?

en: The import statistics above have the following meaning:
tr: Yukarıdaki okuma istatistiklerinin anlamı:

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
tr: E-posta için plan resembler 580px genişliğinde, istediğiniz uzunlukta olup, ekrana göre küçültülecektir "retina" desteği için 1160px kullanın.

en: The request was sent insecurely.
tr: İstek güvensiz olarak gönderildi.

en: The request wasn't sent from this tab.
tr: İstek bu sekmeden gönderilmemiş.

en: The slug used for building the events URL.
tr: Etkinlik URLsi yazımında kullanılan isim.

en: There are no fields setup for this tab yet.
tr: Bu sekme için henüz bir alan tanımlanmadı.

en: There are no upcoming events at this time.
tr: Şuanda yaklaşan etkinlik bulunmamaktadır.

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong> this month. Try searching next month.
tr: <strong>"%s"</strong> için bu ay sonuç bulunamadı.  Bir sonraki ayda aramayı deneyiniz.

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong>.
tr: <strong>"%s"</strong> için bir sonuç bulunamadı.

en: There were no results found.
tr: Sonuç bulunamadı.

en: This event has passed.
tr: Bu etkinlik sona erdi.

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
tr: Bu etkinlik Community Events kullanılarak oluşturuldu. Bu etkinlik için için bilet satmak istediğinizden emin misiniz?

en: This file has column names in the first row
tr: Dosyanın ilk satırı sütün başlıklarını içermekte

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
tr: Buradan The Events Calendar'ın küresel ağ ayarlarını değiştirebilirsiniz.

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
tr: Görünüm ayarları altında "Etkinlik Arama Barını etkisizleştir" seçili iken bu seçenek devre dışıdır.

en: Ticket #
tr: Bilet #

en: Ticket Description:
tr: Bilet tanımı:

en: Ticket Name:
tr: Bilet adı:

en: Ticket Sales
tr: Bilet Satış

en: Ticket Type
tr: Bilet Türü

en: Ticket header image
tr: Bilet üst resmi

en: Ticket type
tr: Bilet türü

en: Tickets
tr: Biletler

en: Tickets sold:
tr: Biletler satıldı:

en: Time:
tr: Saat:

en: Title:
tr: Başlık:

en: To begin importing data, please choose the type of import and the CSV file.
tr: Veri eklemeye başlamak için lütfen ekleme türünü ve CSV dosyasını seçin.

en: Today
tr: Bugün

en: Tribe Event Add-Ons
tr: Tribe Event Eklentileri

en: Turkey
tr: Türkiye

en: Tutorials
tr: Öğretici Bilgiler

en: URL:
tr: Link:

en: Undo Check in
tr: Kaydını Geri Al

en: United States
tr: ABD

en: Unnamed Organizer
tr: İsimsiz Organizatör

en: Unnamed Venue
tr: İsimsiz mekan

en: Upcoming Events
tr: Yaklaşan Etkinlikler

en: Update Event Category
tr: Etkinlik kategorisini güncelle

en: Updated: %d
tr: Güncellendi: %d

en: Upgrade from The Events Calendar
tr: The Events Calendardan Yükselt

en: Upload a properly formatted, UTF-8 encoded CSV file. Not sure if your file is UTF-8 encoded? Make sure to specify the character encoding when you save the file, or pass it through a <a href='http://i-tools.org/charset/exec?dest=utf-8&src=auto&download=1'>conversion tool</a>.
tr: Doğru dizili, UTF-8 olarak kodlanmış bir CSV dosyası yükleyin. UTF-8 olduğundan emin değil misiniz? Kaydederken kodlama türünü seçebilir ya da bir <a href='http://i-tools.org/charset/exec?dest=utf-8&src=auto&download=1'>çeviri programı</a> kullanabilirsiniz.

en: Upload image for the ticket header
tr: Bilet başlığı için resim yükleyiniz

en: Use Javascript to control date filtering
tr: Tarih filtresi için Javascript kullan

en: Use New Organizer
tr: Yeni Organizatör Kullan

en: Use New Venue
tr: Yeni Mekan Kullan

en: Use Saved Organizer:
tr: Kayıtlı Organizatör Kullan:

en: Use Saved Venue:
tr: Kayıtlı Mekan Kullan:

en: Users of the free The Events Calendar should post their support concerns to the plugin"s %sWordPress.org support forum%s. While we are happy to help identify and fix bugs that are reported at WordPress.org, please make sure to read our %ssupport expectations sticky thread%s before posting so you understand our limitations.
tr: Bedava eklentimizi kullanıyorsanız sorunlarınız için %sWordpress.org destek forumunu%s kullanın. Burada rapor edilen sorunları gidermek için de elimizden geleni yapıyoruz, lütfen raporlamadan önce %ssupport expectations sticky thread%s bir göz atın.

en: Venue
tr: Mekan

en: Venue Addres 2
tr: Mekan Adresi 2

en: Venue Address
tr: Mekan Adresi

en: Venue City
tr: Mekan Şehri

en: Venue Country
tr: Mekan Ülkesi

en: Venue Information
tr: Mekan Bilgisi

en: Venue Name
tr: Mekan İsmi

en: Venue Name:
tr: Mekan adı:

en: Venue Phone
tr: Mekan telefonu

en: Venue State/Province
tr: Mekan Eyalet/Bölgesi

en: Venue Zip
tr: Mekan Posta Kodu

en: Venue draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview venue</a>
tr: Mekan taslağı güncellendi. <a target="_blank" href="%s">Mekanı önizle</a>

en: Venue published. <a href="%s">View venue</a>
tr: Mekan yayınlandı. <a href="%s">Mekanı görüntüle</a>

en: Venue restored to revision from %s
tr: Mekan %s versyonundan geri dönüldü.

en: Venue saved.
tr: Mekan kaydedildi.

en: Venue scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview venue</a>
tr: <strong>%1$s</strong> tarihi için mekan planlandı. <a target="_blank" href="%2$s">Mekanı önizle</a>

en: Venue submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview venue</a>
tr: Mekan gönderildi. <a target="_blank" href="%s">Mekanı önizle</a>

en: Venue updated.
tr: Mekan güncellendi.

en: Venue updated. <a href="%s">View venue</a>
tr: Mekan güncellendi. <a href="%s">Mekanı görüntüle</a>

en: Venue:
tr: Mekan:

en: Venues
tr: Mekanlar

en: Version
tr: Versiyon

en: View
tr: Görüntüle

en: View &#8220;%s&#8221;
tr: Görüntüle &#8220;%s&#8221;

en: View All Add-Ons
tr: Tüm Add-on'ları görüntüle

en: View All Events
tr: Tüm etkinlikleri görüntüle

en: View As
tr: Görüntüle:

en: View Calendar
tr: Takvimi görüntüle

en: View Event
tr: Etkinliği Görüntüle

en: View Organizer
tr: Organizatör Görüntüle

en: View Venue
tr: Mekan Görüntüle

en: We hit the WordPress.org forum throughout the week, watching for bugs. If you report a legitimate bug that we"re able to reproduce, we will log it and patch for an upcoming release. However we are unfortunately unable to provide customization tips or assist in integrating with 3rd party plugins or themes.
tr: Her hafta WordPress.org forumlarına bakıyor, ve bizden kaynaklanan tüm sorunları gidermek için gereken notları alıyoruz. Maalesef kişiye özel veya diğer eklentiler ile etkileşimden kaynaklanan sorunları buradan takip etmemiz mümkün değil.

en: We hope our plugin is helping you out.
tr: Umarız bu eklenti yardımcı olur.

en: We were unable to process your request. Please try again.
tr: İsteğiniz yerine getirilemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

en: We"ve also got a %sModern Tribe UserVoice%s page where we"re actively watching for feature ideas from the community. If after playing with the plugin and reviewing the resources above, you"re finding a feature isn"t present that should be, let us know. Vote up existing feature requests or add your own, and help us shape the future of the products business in a way that best meets the community"s needs.
tr: Kullanıcılarımızın fikirlerini değerlendirdiğiniz %sModern Tribe Kullanıcı Sesi%s de var. Eğer eklentilerimizle oynadıysanız, forumlara da bakmanıza rağmen olması düşündüğünüz bir özellik eklentimizde bulunmuyor ise bize haber verin. Başkalarının önerilerini de değerlendirebilir, ya da kendinizinkini de ekleyerek ürünlerimizi kullanıcılarımız için tasarlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

en: We"ve redone our support page from the ground up in an effort to better help our users. Head over to our %sSupport Page%s and you"ll find lots of great resources, including:
tr: Destek sayfamızı kullanıcılarımıza daha iyi destek verebilmek için tamamen baştan tasarladık. %sDestek Sayfamızda%s bir çok güzel kaynak bulabilirsiniz, örneğin:

en: Welcome to Events 2.0! This is a HUGE upgrade from 1.6.5. Please make sure you have backed up before proceeding any further. You can easily <a href="%s">revert to an old version</a> if you want to backup first. This upgrade includes two major steps, <a href="%s">migrating data</a> &amp; updating your templates as necessary. There have been significant changes to the template tags and functions. Check out our <a href="%s">walk-through on the upgrade</a> before proceeding and check out the FAQ &amp; Knowledge base from the <a href="%s">support page</a>. If you're new to The Events Calendar, you may want to review our <a href="%s">new user primer</a>.<br/><br/> You have events that need to be migrated.  Please visit the bottom of the <a href="%s">settings page</a> to perform the migration.
tr: Events 2.0a hoş geldiniz, 1.6.5e kıyasla çok büyük bir güncelleme yaptık, lütfen daha ileri gitmeden önce bir yedek alın. Henüz yedek almadıysanız kolayca <a href="%s">eski sürüme geri dönebilirsiniz</a>. Bu güncelleme iii büyük adım içeriyor, <a href="%s">Veri Transferi</a> &amp; ve şablonlarınızın gerektiği şekilde güncellenmesi. Şablon etiketleri ve fonksiyonlarımızda büyük değişiklikler yaptık. İlerlemeden önce <a href="%s">Güncelleme rehberimizi</a> ve <a href="%s">Destek Sayfamıza</a> göz atın. Eğer yeni bir kullanıcı iseniz<a href="%s">Yeni Kullanıcı Rehberimize</a> bakmanızı tavsiye ederiz.<br/><br/> Transfer edilmesi gereken etkinlikleriniz var.  <a href="%s">Ayarlar sayfasının</a> en altındaki bölümden transferi gerçekleştirebilirsiniz.

en: When will ticket sales occur? If you don't set a start/end date for sales, tickets will be available from now until the event ends.
tr: Bilet satışı ne zaman olacak? Eğer tarih belirlemez iseniz şu andan etkinlik bitimine kadar bilet satışı açık kalacaktır.

en: Where's my calendar?
tr: Takvimim nerede?

en: Wordpress.org Plugin Page
tr: Wordpress.org Eklenti Sayfası

en: Would you like to change only this instance of the event, or all future events in this series?
tr: Bu örnek etkinliği mi değiştirmek istiyorsunuz, yoksa bu serideki gelecek tüm etkinlikleri mi değiştirmek istiyorsunuz?

en: Would you like to delete only this instance of the event, or all future events in this series?
tr: Sadece olayın bu durumda, ya da bu serideki tüm gelecekteki olayları silmek ister misiniz?

en: Written documentation can only take things so far...sometimes, you need help from a real person. This is where our %ssupport forums%s come into play.
tr: Rehberler bir yere kadar yardımcı olur, bazen gerçek bir insana ihtiyacınız olacaktır. Bunun için %sdestek forumlarımız%s var.

en: YYYY-MM-DD
tr: DD-MM-YYYY

en: Yes
tr: Evet

en: You <strong>cannot</strong> use the same slug as above. The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single Event URL is like: %s
tr: Yukarıdaki isim lie aynı ismi <strong>kullanamazsınız</strong>. Yukarıdaki çoğul, bu ise tekil olmalı.<br />Etkinlik adresiniz şu örnek gibi olacaktır: %s

en: You are up to date!
tr: Güncel durumda!

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
tr: Ekran ayarlarında hangi satıraları görmek istediğinizi seçebilirsiniz. Seçiminiz aşağıdaki tablo ile çalışır, mailde ve yadırmada Csv aktarımı için kullanabilirsiniz.

en: You don't have permission to do that.
tr: Bunu yapmak için izniniz yok.

en: You have changed the recurrence rules of this event.  Saving the event will update all future events.  If you did not mean to change all events, then please refresh the page.
tr: Bu etkinlik için yineleme kurallarını değiştirdiniz. Kaydetmeniz ilerideki tüm etkinlikleri güncelleyecek. Bütün etkinliklerde işlem yapmak istemiyorsanız sayfayı yenileyiniz.

en: You may want to consider <a href="http://wordpress.org/plugins/tags/obfuscate">obfuscating</a> any e-mail address published on your site to best avoid it getting harvested by spammers.
tr: Sitenizde yayınlanan e-posta adreslerinin spam kuruluşları tarafından ele geçirilmesini önlemek için gerçek kullanıcılar haricindekilerden <a href="http://wordpress.org/plugins/tags/obfuscate">gizleyebilirsiniz</a>.

en: You must select at least one view.
tr: En azından bir görünüm seçmelisiniz.

en: You need to select a user or type a valid email address
tr: Kullanıcı seçmeli ya da doğru bir mail adresi yazmalısınız.

en: You need to upgrade!
tr: Yükseltme yapmanız gerekmekte!

en: You successfully migrated (%d) entries.
tr: %d veri birleştirme başarılı.

en: You've requested a non-existent tab.
tr: Olmayan bir sekme çağırdınız.

en: Your current Events URL is %s
tr: Aktif etkinkilerinizin linki %s

en: Your current events URL is: %s
tr: Şu anki etkinlik URLniz: %s

en: Your form had the following errors:
tr: Formunuz aşağıdaki hataları içeriyor:

en: Your ticket has been deleted.
tr: Biletiniz silindi.

en: Your ticket has been saved.
tr: Biletiniz kaydedildi.

en: Your tickets
tr: Biletleriniz

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
tr: The events calendar, kullandığınız eklentilerden biri için güncel değil. Lütfen %sgüncelleyiniz.%s

en: attendees
tr: katılımcılar

en: category
tr: kategori

en: month
tr: ay

en: or
tr: ya da

en: past
tr: geçmiş

en: upcoming
tr: yaklaşan

en: venue
tr: mekan
