WordPress SEO - en to hu translation catalogue (414 entries)

en:  (because of date display)
hu: (a dátum kijelzése miatt)

en: %s Archive
hu: %s Archívált

en: %s Archives
hu: %s Archívum

en: %s, Author at %s
hu: %s, Szerzője %s

en: (HTML allowed)
hu: (HTML engedélyezve)

en: , and meta keywords data deleted.
hu: , és a meta kulcsszavak adatai törölve lettek.

en: , and old data deleted.
hu: és a régi adatokat törölte.

en: .htaccess file
hu: .htaccess állomány

en: 1 - Highest priority
hu: 1 - Legmagasabb prioritás

en: 301 Redirect
hu: 301-es átirányítás

en: 404 pages
hu: 404-es oldalak

en: A link to the post, with the title as anchor text.
hu: Hivatkozás a hozzászólásra, a cím legyen a hivatkozásban a horgonyszöveg (anchor text)

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
hu: HIvatkozás az Ön oldalára, az oldal neve és leírása legyen a horgonyszöveg (anchor text)

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
hu: Hivatkozás az Ön oldalára, az oldal neve legyen a hivatkozásban a horgonyszöveg (anchor text)

en: A meta description has been specified, but it does not contain the target keyword / phrase.
hu: A description meta tag ugyan meg van adva, de nem tartalmazza az oldal kulcsszavát / kulcskifejezését.

en: About This Tour
hu: A bemutatóról

en: Action
hu: Művelet

en: Add Another Facebook Admin
hu: Egy másik Facebook Admin hozzáadása

en: Add Facebook Admin
hu: Faceboook Admin hozzáadása

en: Add Twitter card meta data
hu: Add hozzá a Twitter kártya meta-adatokat

en: Add Twitter card meta data to your site's <code>&lt;head&gt;</code> section.
hu: Twitter kártya meta-adatainak hozzáadása a webhelye <code>&lt;head&gt;</code> szakaszához.

en: Admin only notice: this page doesn't show a meta description because it doesn't have one, either write it for this page specifically or go into the SEO -> Titles menu and set up a template.
hu: Adminisztrátornak szóló figyelmeztetés: ez az oldalt azért nem jelenít meg meta description-t, mert nincs megadva hozzá. Kérjük, hogy írjon hozzá egyet vagy a SEO -> Címek menüben állítson be egy sablont!

en: Advanced
hu: Haladó

en: Advanced <code>meta</code> robots settings for this page.
hu: Az oldal speciális <code>meta</code> robot beállításai.

en: Alexa Verification ID
hu: Alexa ellenőrző kód

en: All SEO Scores
hu: Teljes SEO pontszám

en: All in One SEO (Old version) data successfully imported.
hu: All in One SEO (Régi verzió) adatok sikeresen importálva.

en: All of the options here are for advanced users only, if you don't know whether you should check any, don't touch them.
hu: Az itt szereplő beállítások szerkesztése csak gyakorlott felhasználók számára javasolt. Ha nem biztos benne, hogy melyeket kell bejelölnie, akkor ne jelöljön be egyet sem!

en: Allow tracking
hu: Adatgyűjtés engedélyezése

en: Always include
hu: Mindig hozzáad

en: Always index
hu: Mindig indexel

en: Always noindex
hu: Mindig noindex alkalmazása

en: Analyze this page
hu: Oldal elemzése

en: Anchor text for the Homepage
hu: Nyitólap horgony szövege

en: Archives
hu: Archíváltak

en: Archives for
hu: Archívumban

en: As you're on NGINX, you'll need the following rewrites:
hu: Mivel NGINX szervert használ, a következő átírások szükségesek:

en: Attachment caption
hu: Mellékelt képaláírás

en: Author Archives
hu: Szerző archívumok

en: Authors
hu: Szerzők

en: Authorship
hu: Profil összekapcsolás

en: Auto detect
hu: Automatikus felismerés

en: Automatic prioritization
hu: Fontossági sorrend automatikus beállítása

en: Bad
hu: Rossz

en: Basic Variables
hu: Alapvető változók

en: Basic Variables.
hu: Alapvető változók.

en: Be sure to check whether post types or taxonomies are showing that search engines shouldn't be indexing, if so, check the box before them to hide them from the XML sitemaps.
hu: Bizonyosodjon meg arról, hogy azon bejegyzés típusok és osztályok megjelennek-e, amelyeket a keresőgépeknek nem kellene indexelniük. Amennyiben igen, akkor jelölje be előttük a jelölőnégyzetet, hogy elrejtse őket az XML oldaltérképek szeme elől.

en: Bing Webmaster Tools
hu: Bing Webmestereszközök

en: Bold the last page in the breadcrumb
hu: Utolsó oldal kövérítése az útvonalkövetésben

en: Breadcrumb for 404 Page
hu: 404-es oldal kenyérmorzsája

en: Breadcrumbs Settings
hu: Útvonalkövetés beállítások

en: Breadcrumbs Title
hu: Útvonal mutató címe

en: Breadcrumbs title
hu: Útvonal címe

en: Canonical
hu: Kanonikus

en: Canonical Settings
hu: Canonical beállítások

en: Canonical URL
hu: Kanonikus URL-ek

en: Check
hu: Ellenőrzés

en: Check Google Cache
hu: Google gyorsítótár ellenörzése

en: Check Headers
hu: Fejlécek ellenörzése

en: Check Inlinks (OSE)
hu: Bejövő linkek lekérése (OSE)

en: Check Keyword Density
hu: Kulcsszó sűrűség ellenörzése

en: Check this box to enable XML sitemap functionality.
hu: Jelölje be ezt a négyzetet az XML oldaltérkép funkció engedélyezéséhez.

en: Clean Permalink Settings
hu: Letisztított közvetlen hivatkozások beállításai

en: Clean up the <code>&lt;head&gt;</code>
hu: <code>&lt;head&gt;</code> kitisztítása

en: Clear all Facebook Data
hu: Összes Facebook adat törlése

en: Clicking Next below takes you to the next page of the tour. If you want to stop this tour, click "Close".
hu: A "Következő" gombra kattintva a bemutató következő oldalára jut. Ha ki akar lépni a bemutatóból, akkor kattintson a "Bezárás" gombra.

en: Close
hu: Bezár

en: Congratulations!
hu: Gratulálunk!

en: Content of your RSS Feed
hu: Az Ön RSS hírcsatornájának a tartalma

en: Content to put after each post
hu: Minden hozzászólás után a következő szöveg jelenjen meg:

en: Content:
hu: Tartalom:

en: Currently connected Facebook admins:
hu: Jelenleg csatlakoztatott Facebook Adminok

en: Custom Post Type Archives
hu: Egyedi bejegyzéstípus (Custom Post Types) archívumok

en: Dashboard
hu: Vezérlőpult

en: Date Archives
hu: Időrendi archívumok

en: Date in Snippet Preview
hu: Dátum a találati lista előnézetében

en: Default Settings:
hu: Alapértelmezett beállítások

en: Default for first tier pages
hu: Legfelső szintű oldalak alapértelmezett értéke

en: Default for post type, currently: %s
hu: Alapértelmezés szerint a bejegyzés típusa, jelenleg: %s

en: Default for second tier pages and posts
hu: Másodszintű oldalak és hozzászólások alapértelmezett értéke

en: Default settings
hu: Alapértelmezett beállítások

en: Delete the old data after import? (recommended)
hu: Régi adatok törlése az importálás után? (javasolt)

en: Description
hu: Leírás

en: Disable the author archives
hu: Szerző archívumának kikapcsolása

en: Disable the date-based archives
hu: Dátum-alapú archívum letiltása

en: Do not allow tracking
hu: Adatgyűjtés tiltása

en: Do not use a Facebook App as Admin
hu: Ne használja a Facebook App-ot mint Admin

en: Edit
hu: Szerkeszt

en: Edit Files
hu: Fájlok szerkesztése

en: Edit the content of your .htaccess:
hu: .htaccess szerkesztése

en: Edit the content of your robots.txt:
hu: Robots.txt szerkesztése:

en: Enable Breadcrumbs
hu: Útvonalkövetés engedélyezése

en: Entries per page
hu: Bejegyzések oldalanként

en: Error 404: Page not found
hu: 404-es hiba: az oldal nem található

en: Exclude post types
hu: Kivéve a bejegyzésok

en: Exclude taxonomies
hu: Kizárt taxonómiák

en: Explanation
hu: Magyarázat

en: Export
hu: Exportálás

en: Export & Import SEO Settings
hu: SEO beállítások Exportálása és Importálása

en: Export settings
hu: Beállítások exportálása

en: Export your WordPress SEO settings here, to import them again later or to import them on another site.
hu: Itt tudja a WordPress SEO beállításait exportálni, később importálni vagy másik webhelybe importálni.

en: Extensions
hu: Bővítmények

en: Facebook Description
hu: Facebook leírás

en: Facebook Image
hu: Facebook Kép

en: Facebook Insights and Admins
hu: Facebook Insights és adminisztrátorok

en: Facebook profile URL
hu: Facebook profil URL

en: File Editor
hu: Fájl szerkesztő

en: Filter
hu: Szűrő

en: Fix it.
hu: Javítsd ki.

en: Flesch Reading Ease
hu: Szöveg olvashatósága és érthetősége

en: Focus KW
hu: Legfontosabb kulcsszó

en: Focus Keyword
hu: Legfontosabb kulcsszó

en: Focus keyword not set.
hu: Legfontosabb kulcsszó nincs beállítva

en: For more information:
hu: További információ:

en: Force Transport
hu: Kiszolgálás szabályozása

en: Force http
hu: http használata

en: Force https
hu: https használata

en: Force rewrite titles
hu: Címsorok átírásának kikényszerítése

en: Frontpage settings
hu: Főoldal beállításai

en: General
hu: Általános

en: General Settings
hu: Általános Beállítások

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Good
hu: Jó

en: Google Publisher Page
hu: Google Publisher Oldal

en: Google Webmaster Tools
hu: Google Webmestereszközök

en: Google+ Description
hu: Google+ leírás

en: HeadSpace2 data successfully imported
hu: HeadSpace2 adatok sikeresen importálva

en: Help improve WordPress SEO
hu: Segítsen javítani WordPress SEO bővítményt

en: Here you can edit the .htaccess and robots.txt files, two of the most powerful files in your WordPress install. Only touch these files if you know what you're doing!
hu: Itt szerkesztheti a .htaccess és a robots.txt állományokat, a két leghasznosabb állományt a WordPress alkalmazásban. Csak akkor lásson hozzá a szerkesztésükhöz, ha tudja, hogy mit csinál!

en: Hide
hu: Rejt

en: Hide RSD Links
hu: RSD Linkek Elrejtése

en: Hide RSS Links
hu: RSS Linkek Elrejtése

en: Hide Shortlink for posts
hu: Rövidlink elrejtése a bejegyzéseknél

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Homepage
hu: Nyitólap

en: Homepage &amp; Front page
hu: Egyedi &amp; Alapértelmezett kezdőoldal

en: How to insert breadcrumbs in your theme
hu: Hogyan lehet beilleszteni az útvonalkövetést sablonokba?

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
hu: Súlyos SEO hiba. A keresőrobotok blokkolva vannak.

en: I don't know why you'd want to use meta keywords, but if you want to, check this box.
hu: Nem tudom, miért akarnál meta kulcsszavakat használni, de ha akarod, akkor jelöld be ezt a mezőt.

en: I know, don't bug me.
hu: Rendben, értem. Figyelmeztetés elrejtése.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on Facebook but want another description there, write it here.
hu: Amennyiben nem a meta description tag szövegével akarja a Facebook-on megosztani a tartalmat, akkor itt tudja megadni a kívánt szöveget.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on Google+ but want another description there, write it here.
hu: Ha nem a meta description meta tagban levő szöveggel szeretné megosztani a Google+-on, akkor adja meg itt a kívánt szöveget:

en: If you had a .htaccess file and it was editable, you could edit it from here.
hu: Ha rendelkezik .htaccess fájlll és az szerkeszthető, akkor innen szerkesztheti.

en: If you had a robots.txt file and it was editable, you could edit it from here.
hu: Ha rendelkezik robots.txt fájllal és az szerkeszthető, innen szerkesztheti.

en: If you have a Google+ page for your business, add that URL here and link it on your Google+ page's about page.
hu: Ha vállalkozásának van Google+ oldala, adja hozzá itt ezt az URL-címet, és kapcsolja össze Google+ oldalának Névjegy oldalával.

en: If you have multiple blogs and you're happy with how you've configured this blog, you can export the settings and import them on another blog so you don't have to go through this process twice!
hu: Amennyiben több bloggal is rendelkezik és szeretné a jelen blognál megadott beállításokat a többi blogjában is alkalmazni, akkor exportálhatja azokat, hogy ne kelljen a beállítást kétszer is elvégezni!

en: If you like this plugin, please %srate it 5 stars on WordPress.org%s and consider making a donation by clicking the button on the right!
hu: Ha kedveli ezt a bővítményt, kérjük adjon rá %itt 5 csillagot a WordPress.org oldalán%s, és fontolja meg, hogy egy adományt is eljuttat számunkra a jobb oldalon található gomb segítségével!!

en: If you type something above it will override your %smeta keywords template%s.
hu: Ha a fenti mezőbe beír valamit, akkor az felülbírálja a %smeta keywords sablonban%s megadottakat.

en: If you want to restore a site to the default WordPress SEO settings, press this button.
hu: Ha azt szeretné, hogy webhelye visszaálljon az alapértelmezett WordPress SEO beállításokra, nyomja meg a fenti gombot.

en: If you would like to keep up to date regarding the WordPress SEO plugin and other plugins by Yoast, subscribe to the newsletter:
hu: Ha szeretne a WordPress SEO és a Yoast egyéb beépülő alkalmazásainak legújabb változatairól értesülni, akkor iratkozzon fel a hírlevelünkre:

en: If you've used another SEO plugin, try the %sSEO Data Transporter%s plugin to move your data into this plugin, it rocks!
hu: Amennyiben már használt egy másik beépülő SEO alkalmazást, akkor a %sSEO Data Transporter%s beépülő alkalmazással tudja az adatait ebbe a beépülő alkalmazásba átvinni.

en: If your .htaccess were writable, you could edit it from here.
hu: Amennyiben a .htaccess írható, akkor itt szerkesztheti.

en: If your robots.txt were writable, you could edit it from here.
hu: Ha a robots.txt írható, itt lehet szerkeszteni.

en: If your theme supports my breadcrumbs, as all Genesis and WooThemes themes as well as a couple of other ones do, you can change the settings for those here. If you want to modify your theme to support them, %sfollow these instructions%s.
hu: Amennyiben az Ön sablonjai ugyanazokat az elérési útvonalakat használják, amelyeket a Genesis és a WooThemes sablonok, valamint több más sablon is, akkor itt megváltoztathatja a beállításaikat. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön sablonja is ugyanazokat az elérési útvonalakat használja, akkor kövesse az alábbi utasításokat: %sfollow these instructions%s!

en: Ignore.
hu: Mégsem

en: Image URL
hu: Kép URL

en: Import
hu: Importálás

en: Import & Export
hu: Import és Export

en: Import &amp; Export
hu: Importálás &amp; Exportálás

en: Import from All-in-One SEO?
hu: Importálás All-in-One SEO-ból?

en: Import from HeadSpace2?
hu: Importálás HeadSpace2-ből?

en: Import from OLD All-in-One SEO?
hu: Importálás a RÉGI All-in-One SEO-ból?

en: Import from RSS Footer (by Yoast)?
hu: Importálás az RSS Footer (by Yoast) -ból?

en: Import from Robots Meta (by Yoast)?
hu: Importálás a Robots Meta (by Yoast) -ból?

en: Import from WooThemes SEO framework?
hu: WooThemes SEO keretet importálja?

en: Import from Yoast Breadcrumbs?
hu: Importálás Yoast Breadcrumbs-ból?

en: Import settings
hu: Beállítások importálása

en: Import settings by locating <em>settings.zip</em> and clicking
hu: A beállítások importálásához töltse be a <em>settings.zip</em> állományt.

en: Import settings from other plugins
hu: Beállítások importálása egyéb bővítményekből

en: In the specified meta description, consider: How does it compare to the competition? Could it be made more appealing?
hu: Kérjük, hogy gondolja át, hogy a description meta tagban megadott szöveg mennyire tetszetős a versenytársakéhoz képest ? Lehetne azokénál még jobb ?

en: Include Taxonomy Metadata
hu: Tartalmazza A Taxonómia Metaadatokat

en: Include in HTML Sitemap
hu: Hozzáadás a HTML oldaltérképhez

en: Include in Sitemap
hu: Hozzáadás az oldaltérképhez

en: Include in sitemap?
hu: Hozzáadja az oldaltérképhez?

en: Internal Links
hu: Belső linkek

en: Introduction Tour:
hu: Túra indítása

en: Just switched over from another SEO plugin? Use the options here to switch your data over. If you were using some of my older plugins like Robots Meta &amp; RSS Footer, you can import the settings here too.
hu: Eddig egy másik beépülő SEO alkalmazást használt ? Az alábbi beállításokkal importálhatja az adatait. Ha korábban az egyik régebbi beépülő alkalmazásomat, mint pl. a Robots Meta &amp; RSS Footer-t használta, akkor is itt tudja a beállításokat átvenni.

en: Keyword Research
hu: Kulcsszó kutatás

en: Leave default
hu: Hagyd alapértelmezetten

en: Licenses
hu: Licenszek

en: Like this plugin?
hu: Tetszik ez a plugin?

en: Lowest priority
hu: Alacsony prioritás

en: Max entries per sitemap page
hu: Maximális bejegyzések száma az oldaltérkép oldalon

en: Medium priority
hu: Közepes prioritás

en: Meta Desc.
hu: Meta leírás

en: Meta Description
hu: Meta leírás

en: Meta Keywords
hu: Meta kulcsszavak

en: Meta Robots
hu: Meta Robotok

en: Meta Robots Advanced
hu: Részletes Robots meta tag beállítások

en: Meta description
hu: Meta leírás

en: Meta description template
hu: Meta leírás sablon

en: Meta description to use for Author page
hu: A szerző oldalának meta description tagja

en: Meta description:
hu: Meta leírás:

en: Meta keywords template
hu: Meta kulcsszavak sablon

en: Meta keywords to use for Author page
hu: A szerző oldalának meta keywords tagja

en: More WordPress SEO
hu: Tudjon meg többet a WordPress SEO-ról

en: MultiSite Settings
hu: MultiSite beállítások

en: Never include
hu: Soha ne adja hozzá

en: New blogs get the SEO settings from this blog
hu: Az új oldalak ennek az oldalnak az SEO beállításait kapják

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Next
hu: Következő

en: No Archive
hu: Nincs archívum

en: No Snippet
hu: Nincs kódrészlet

en: No doubt you've used an SEO plugin before if this site isn't new. Let's make it easy on you, you can import the data below. If you want, you can import first, check if it was imported correctly, and then import &amp; delete. No duplicate data will be imported.
hu: Ön minden bizonnyal egy beépülő SEO (keresőgép optimalizáló) alkalmazást használt korábban. Segítünk Önnek importálni a korábbi adatait. Amennyiben kívánja, először importálhatja a régi adatait, majd ellenőrizheti, hogy az importálás rendben megtörtént, utána importáljon és töröljön. Az importálás során egy adat csak egyszer kerül importálásra.

en: No focus keyword set.
hu: Legfontosabb kulcsszó nincs beállítva

en: No images appear in this page, consider adding some as appropriate.
hu: Az oldalon nincsenek képek, kérjük fontolja meg képek beillesztését.

en: No meta description has been specified, search engines will display copy from the page instead.
hu: Nincs megadva a meta description tag. A keresőgépek a cikk kivonatát fogják helyette megjeleníteni.

en: No outbound links appear in this page, consider adding some as appropriate.
hu: Nincsenek más oldalakra mutató hivatkozások ezen az oldalon, ha lehetséges, akkor fontolja meg hivatkozások hozzáadását.

en: Noindex subpages of archives
hu: Archívum aloldalakra noindex beállítása

en: Noindex this %s
hu: Noindex beállítása erre (%s)

en: None
hu: Egyik sem

en: Note: instead of templates these are the actual titles and meta descriptions for these custom post type archive pages.
hu: Figyelem: ezek az egyedi bejegyzés típusú archív oldalak tényleges - nem sablonból származó - címei és description meta tagjai.

en: Other
hu: Egyéb

en: Page %d of %d
hu: Oldal %d. / %d

en: Page Analysis
hu: Oldal elemzés

en: Page Not Found
hu: Az Oldal Nem Található

en: Page URL:
hu: Oldal URL:

en: Page not found
hu: Az oldal nem található

en: Page title:
hu: Oldal címe:

en: Pages
hu: Oldalak

en: Permalink Settings
hu: Közvetlen link beállítások

en: Permalinks
hu: Közvetlen hivatkozások

en: Ping Ask.com
hu: Ask.com Pingelése

en: Ping Yahoo!
hu: Yahoo Pingelése!

en: Please create a page title.
hu: Kérjük, hogy adja meg az oldal címét!

en: Poor
hu: Gyenge

en: Post Types
hu: Bejegyzés Típusok

en: Post is set to noindex.
hu: Bejegyzéshez noindex van beállítva.

en: Post type archive to show in breadcrumbs for:
hu: Bejegyzés típus archívum mutatása az útvonalkövetésben a következőkhöz:

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Prefix for Archive breadcrumbs
hu: Útvonalkövetést megelőző szöveg archívum oldalon

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
hu: Útvonalkövetést megelőző szöveg a keresés oldalon

en: Prefix for the breadcrumb path
hu: Kenyérmorzsát megelőző szöveg

en: Preview
hu: Előnézet

en: Preview &#8220;%s&#8221;
hu: &#8220;%s&#8221; előnézete

en: RSS Footer options imported successfully.
hu: RSS Footer beállítások sikeresen importálva.

en: RSS Settings
hu: RSS beállítások

en: Redirect attachment URL's to parent post URL.
hu: Csatolmány URL-ek átirányítása a szülő bejegyzés URL-jére.

en: Redirect ugly URL's to clean permalinks. (Not recommended in many cases!)
hu: Csúnya URL-ek átirányítása letisztított közvetlen hivatkozásokra. (Sok esetben nem ajánlott!)

en: Remove Blog page from Breadcrumbs
hu: Blog oldal eltávolítása az útvonalkövetésből

en: Remove the <code>?replytocom</code> variables.
hu: A <code>?replytocom</code> változók eltávolítása.

en: Replaced with the category description
hu: A kategória leírással helyettesítve

en: Replaced with the current date
hu: Behelyettesítve az aktuális dátummal

en: Replaced with the current day
hu: Cseréli az aktuális napon

en: Replaced with the current month
hu: Behelyettesítve az aktuális hónappal

en: Replaced with the current page number
hu: Behelyettesítve az aktuális oldal számával 

en: Replaced with the current page number (i.e. page 2 of 4)
hu: Behelyettesítve az aktuális oldal számával (pl. 2/4 oldal)

en: Replaced with the current page total
hu: Behelyettesítve az aktuális oldal összes lap számával

en: Replaced with the current search phrase
hu: Behelyettesítve az aktuális keresési kifejezéssel

en: Replaced with the current tag/tags
hu: Az érvényben levő cimkével / cimkékkel helyettesítve

en: Replaced with the current time
hu: Behelyettesítve az aktuális idővel

en: Replaced with the current year
hu: Behelyettesítve az aktuális évszámmal

en: Replaced with the date of the post/page
hu: A bejegyzés / oldal dátumával behelyettesítve

en: Replaced with the post categories (comma separated)
hu: A bejegyzés kategóriákkal helyettesítve (vesszővel elválasztva)

en: Replaced with the post/page ID
hu: Behelyettesítve a bejegyzés / oldal ID-vel

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
hu: Behelyettesítve a bejegyzés / oldal szerzőjének (szerzőinek) 'felhasználónevével'

en: Replaced with the post/page author's userid
hu: Behelyettesítve a bejegyzés / oldal szerzőjének (szerzőinek) felhasználói IDjével

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
hu: A bejegyzés / oldal kivonatával helyettesítve (vagy automatikusan legenerálva, amennyiben még nem létezett)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
hu: A bejegyzés / oldal kivonatával (nem automatikusan generálva)

en: Replaced with the post/page modified time
hu: A bejegyzés / oldal módosításának időpontjával helyettesítve

en: Replaced with the tag description
hu: A cimke szövegével helyettesítve

en: Replaced with the term description
hu: A kategória leírással helyettesítve

en: Replaced with the term name
hu: A kategória névvel helyettesítve

en: Replaced with the title of the post/page
hu: A bejegyzés / oldal címével behelyettesítve

en: Reset Default Settings
hu: Alapértelmezett beállítások visszaállítása

en: Restore site to default settings
hu: Alapértelmezett beállítások visszaállítása

en: Restore site to defaults
hu: Alapértelmezett beállítások visszaállítása

en: SEO Description
hu: SEO leírás

en: SEO Issue:
hu: SEO hiba:

en: SEO Settings
hu: SEO beállítások

en: SEO Title
hu: SEO címsor

en: SEO: Bad
hu: SEO: Rossz

en: SEO: Good
hu: SEO: Nagyon jó

en: SEO: No Focus Keyword
hu: SEO: Nincs Legfontosabb Kulcsszó

en: SEO: OK
hu: SEO: Rendben

en: SEO: Poor
hu: SEO: Szegényes

en: SEO: Post Noindexed
hu: SEO: Bejegyzések nem Indexeltek

en: Save MultiSite Settings
hu: MultiSite beállítások mentése

en: Save changes to .htaccess
hu: .htaccess változásainak mentése

en: Save changes to Robots.txt
hu: Robots.txt változásainak mentése

en: Save your settings to activate XML Sitemaps.
hu: Kérjük, hogy mentse el a beállításokat az XML oldaltérkép élesítéséhez.

en: Search for "%s"
hu: Keresés "%s"

en: Search pages
hu: Keresés oldalak

en: Security
hu: Biztonság

en: Select an app to use as Facebook admin:
hu: Válassz egy Facebook Alkalmazást mint Admin

en: Separator between breadcrumbs
hu: Elválasztó az útvonalkövetések között

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings Updated.
hu: Beállítások frissítve.

en: Settings could not be imported:
hu: A beállításokat nem sikerült importálni:

en: Settings successfully imported.
hu: Beállítások sikeresen importálva.

en: Should this page be in the XML Sitemap at all times, regardless of Robots Meta settings?
hu: Szerepeljen ez az oldal az XML oldaltérképben, függetlenül attól, hogy a Robots meta tagban mi szerepel ?

en: Show date in snippet preview?
hu: Megjelenjen a dátum a találati lista előnézetben?

en: Site Admins (default)
hu: Oldal adminisztrátoroknak (alapértelmezett)

en: Site Twitter Username
hu: Twitter Oldalának Felhasználóneve

en: Sitemap Priority
hu: Oldaltérkép prioritás

en: Sitewide <code>meta</code> settings
hu: Webhelyszintű <code>meta</code> beállítások

en: Sitewide settings
hu: Teljes weboldal beállítások

en: Snippet Preview
hu: Találati lista előnézete

en: Social
hu: Közösségi beállítások

en: Social settings
hu: Közösségi beállítások

en: Some files could not be removed. Please remove them via FTP.
hu: Néhány fájlt nem sikerült eltávolítani. Kérlek távolítsd el őket FTP-n keresztűl.

en: Special Pages
hu: Speciális Oldalak

en: Start Tour
hu: Túra indítása

en: Strip the category base (usually <code>/category/</code>) from the category URL.
hu: A <code>category</code> szó eltávolítása a kategória URL-ekből.

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Successfully added %s as a Facebook Admin!
hu: %s Facebook Admin-ként való beállítása sikeresen megtörtént.

en: Successfully cleared all Facebook Data
hu: A Facebook adatok törlése sikeresen megtörtént

en: Successfully removed admin %s
hu: %s mint admin eltávolítása sikeresen megtörtént

en: Successfully retrieved your apps from Facebook, now select an app to use as admin.
hu: Sikeresen betöltődtek a Facebook alkalmazásai, most kérjük, hogy válasszon ki egy alkalmazást, amelyet admin jogosultsággal szeretne használni.

en: Super Admins only
hu: Csak szuper adminisztrátoroknak

en: Take this tour to quickly learn about the use of this plugin.
hu: Tekintse meg a túrát a bővítmény bemutatásáról, hogy gyorsan megismerhesse a bővítmény használatát.

en: Taxonomies
hu: Taxonómiák

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for:
hu: Taxonómia mutatása az útvonalkövetésben a következőkhöz:

en: Templates
hu: Sablonok

en: The <code>meta</code> description will be limited to %s chars%s, %s chars left.
hu: A <code>meta</code> description hossza  %s karakterre%s van korlátozva. Még %s karakter lehetséges.

en: The URL that this page should redirect to.
hu: Az oldal a következő URL-re irányítson át:

en: The available space is shorter than the usual 155 characters because Google will also include the publication date in the snippet.
hu: A rendelkezésre álló hely kisebb, mint az általában szokásos 155 leütés, mert a Google a kódrészletben feltünteti a közzététel időpontját is.

en: The canonical URL that this page should point to, leave empty to default to permalink. %sCross domain canonical%s supported too.
hu: A kanonikus URL, amelyre ez az oldal mutasson. Hagyja üresen, ha az alapértelmezett közvetlen linkeket szeretné használni. Domainek közti kanonikus URL-ek (%sCross domain canonical%s) is használhatók.

en: The canonical link is shown on the archive page for this term.
hu: A kanonikus link megjeleníti ezt a kifejezést az archív oldalon.

en: The copy scores %s in the %s test, which is considered %s to read. %s
hu: A tartalom %s pontot ér el a %s tesztben, amely %s az olvashatóság szempontjából. %s

en: The images on this page are missing alt tags.
hu: Az oldalon levő képek nem rendelkeznek alt tag-gel.

en: The images on this page contain alt tags with the target keyword / phrase.
hu: Az oldalon levő képek mindegyikének alt tagja tartalmazza az oldal kulcsszavát / kulcskifejezését.

en: The images on this page do not have alt tags containing your keyword / phrase.
hu: Az oldalon levő képek alt tag-jei nem tartalmazzák az Ön kulcsszavát / kulcskifejezését. 

en: The keyword / phrase %s does not appear in the page title.
hu: A %s kulcsszó / kulcskifejezés nem jelenik meg az oldal címében.

en: The keyword / phrase appears in the URL for this page.
hu: Ennek az oldalnak a kulcsszava / kulcskifejezése megjelenik az URL-ben is.

en: The keyword / phrase does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one!
hu: Ezen oldal esetében a kulcsszó / kulcskifejezés nem jelenik meg az URL-ben. Ha átnevezi az URL-t, akkor ne felejtsen el a régi URL-re egy 301-es átirányítást tenni!

en: The keyword appears in the first paragraph of the copy.
hu: A kulcsszó megtalálható a tartalom első bekezdésében.

en: The keyword density is %s%%, which is a bit low, the keyword was found %s times.
hu: A kulcsszósűrűség %s%%, amely egy kicsit alacsony. A kulcsszó %s alkalommal fordul elő.

en: The keyword density is %s%%, which is great, the keyword was found %s times.
hu: A kulcsszósűrűség %s%%, ami kiváló! A kulcsszó %s alkalommal fordul elő a szövegben.

en: The keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy, make sure the topic is clear immediately.
hu: A kulcsszó nem jelenik meg a tartalom első bekezdésében, bizonyosodjon meg róla, hogy a téma egyértelműen körül van-e határolva.

en: The keyword for this page contains one or more %sstop words%s, consider removing them. Found '%s'.
hu: Az oldalhoz tartozó kulcskifejezés egy vagy több a keresőgépek által figyelembe nem vett %sstop töltelékszót%s tartalmaz. Amennyiben ezek nem feltétlenül szükségesek, törölje őket. '%s' töltelékszó van a szövegben.

en: The meta description contains the primary keyword / phrase.
hu: A meta description tag tartalmazza a fő kulcsszót / kulcskifejezést.

en: The meta description is under 120 characters, however up to %s characters are available. %s
hu: A description meta tagban szereplő szöveg kevesebb mint 120 leütés, legfeljebb %s leütés lehetséges. %s

en: The page title contains %d characters, which is less than the recommended minimum of 40 characters. Use the space to add keyword variations or create compelling call-to-action copy.
hu: Az oldal címe %d leütés hosszú, amely kevesebb mint az ajánlott 40 leütéses hossz. Kérjük, hogy a rendelkezésre álló helyet használja ki arra, hogy további kulcsszó kombinációkkal vagy cselekvésre felhívó szöveggel egészítse ki a címet.

en: The page title contains %d characters, which is more than the viewable limit of 70 characters; some words will not be visible to users in your listing.
hu: Az oldal több mint %d leütést tartalmaz, amely több mint a 70 leütéses korlát. A korláton felüli szöveg nem fog megjelenni a felhasználóknak.

en: The page title contains keyword / phrase, at the beginning which is considered to improve rankings.
hu: A kulcsszó / kulcskifejezés a page title tag elején található, amely kedvező a keresőgép találati listákban való előrejutás szempontjából.

en: The page title contains keyword / phrase, but it does not appear at the beginning; try and move it to the beginning.
hu: Az oldal címe tartalmazza ugyan az oldal kulcsszavát / kulcskifejezését, de az nem a cím elején található. Ha lehetséges, akkor fogalmazza át a címet úgy, hogy a kulcsszavak a cím elejére kerüljenek.

en: The page title is more than 40 characters and less than the recommended 70 character limit.
hu: Az oldal címe több mint 40 leütés és kevesebb, mint az ajánlott 70 leütéses korlát.

en: The post %s appeared first on %s.
hu: A %s bejegyzés először a %s jelent meg.

en: The priority given to this page in the XML sitemap.
hu: Az XML oldaltérképben az ehhez az oldalhoz rendelt prioritás

en: The site's name
hu: A weboldal neve

en: The site's tagline / description
hu: A honlap egysoros leírása / szlogene

en: The slug for this page contains one or more <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Stop_words">stop words</a>, consider removing them.
hu: Az oldal URL-je egy vagy több a keresőgépek által figyelembe nem vett <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Stop_words">töltelékszót</a> tartalmaz, amennyiben ezek nem feltétlenül szükségesek, törölje őket.

en: The slug for this page is a bit long, consider shortening it.
hu: Az oldal URL-je túl hosszú, amennyiben lehetséges, rövidítse le.

en: The specified meta description is over %s characters, reducing it will ensure the entire description is visible. %s
hu: A description meta tagban szereplő szöveg több mint %s leütés. Csökkentse annak érdekében, hogy a teljes szöveg látható legyen a keresőgépekben. %s

en: The tour ends here, thank you for using my plugin and good luck with your SEO!<br/><br/>Best,<br/>Joost de Valk - %1$sYoast.com%2$s
hu: A túrának itt vége, köszönöm, hogy az általam fejlesztett bővítményt használja, és sok szerencsét kívánok a keresőoptimalizáláshoz!<br/><br/>Minden jót,<br/>Joost de Valk - %1$sYoast.com%2$s

en: The tour ends here,thank you for using my plugin and good luck with your SEO!<br/><br/>Best,<br/>Joost de Valk - %1$sYoast.com%2$s
hu: A túrának itt vége, köszönöm, hogy az általam fejlesztett bővítményt használja, és sok szerencsét kívánok a keresőoptimalizáláshoz!<br/><br/>Minden jót,<br/>Joost de Valk - %1$sYoast.com%2$s

en: There are %d words contained in the body copy. This is far too low and should be increased.
hu: %d szó található a dokumentumtörzsben. Ez rendkívül kevés, növelni kell a szavak számát.

en: These pages will be noindex, followed by default, so they will never show up in search results.
hu: Ezeknek az oldalaknak noindex meghatározásuk lesz, ezután alapértelmezés szerint Így soha nem fognak megjelenni a keresési eredmények között.

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
hu: Ezt a képet akkor használja, ha a bejegyzés illetve oldal, amit közzétett, nem tartalmaz képeket.

en: This incredibly powerful function allows you to add content to the beginning and end of your posts in your RSS feed. This helps you gain links from people who steal your content!
hu: Ez a különösen hasznos funkció lehetővé teszi, hogy az RSS hírcsatornába beküldött anyagainak az elejére és végére szöveget szúrjon be. Ezáltal az Ön oldala hivatkozásokhoz juthat azon webhelyekről, amelyek lopják az Ön által készített tartalmat!

en: This is a settings export file for the WordPress SEO plugin by Yoast.com
hu: Ez a Yoast.com által készített WordPress SEO plugin beállításainak export fájlja

en: This page has %s nofollowed link(s) and %s normal outbound link(s).
hu: Az oldalon %s nofollow és %s rendes, más oldalra mutató hivatkozás van.

en: This page has %s outbound link(s), all nofollowed.
hu: Az oldalon %s más oldalra mutató hivatkozás van, mindegyik "nofollow".

en: This page has %s outbound link(s).
hu: Az oldalon %s más oldal(ak)ra mutató hivatkozás van.

en: Title
hu: Címsor

en: Title &amp; Description settings
hu: Oldal cím &amp; leírás beállításai

en: Title display in search engines is limited to 70 chars, %s chars left.
hu: A keresőmotorok legfeljebb 70 leütés hosszú címet tudnak megjeleníteni. Még %s leütés lehetséges.

en: Title optimization
hu: Cím optimalizálás

en: Title settings
hu: Címsor beállítások

en: Title template
hu: Címsor sablon

en: Title to use for Author page
hu: A szerző oldalán használt cím

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
hu: Ezt a címet jeleníti meg az oldalhoz az útvonalban

en: Titles &amp; Metas
hu: Címsorok és Meták

en: To enjoy all the benefits of the page analysis feature, you'll need to (get your host to) install it.
hu: Telepítse vagy telepítesse webtárhelyszolgáltatójával az oldalelemzés szolgáltatást, hogy élvezhesse annak előnyeit!

en: To update this page analysis, save as draft or update and check this tab again
hu: Hogy frissítse ennek az oldalnak az elemzését mentse azt piszkozatként vagy frissítse azt, és ellenőrizze ezt a lapot újra

en: Tracking
hu: Adatgyűjtés

en: Try to make shorter sentences to improve readability.
hu: Próbálj meg rövidebb mondatokat írni az olvashatóság javítása érdekében.

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability.
hu: Próbálj meg rövidebb mondatokat írni, és használj könnyebb szavakat a tartalom olvashatóságának javítása érdekében.

en: Twitter Cards
hu: Twitter Kártyák

en: Twitter username (without @)
hu: Twitter felhasználónév (@ nélkül).

en: Underneath the General Settings, you can add the verification codes for the different Webmaster Tools programs, I highly encourage you to check out both Google and Bing's Webmaster Tools.
hu: Az Általános Beállítások menüpontban adhatja meg a különböző webmester eszközökhöz tartozó ellenőrzőkódokat. Különösen ajánlott a Google és a Bing webmester eszközöknek az áttekintése.

en: Update Facebook Apps
hu: Facebook Alkalamazások (App) frissítése

en: Updated Robots.txt
hu: Robots.txt frissítve

en: Upload failed.
hu: Sikertelen feltöltés.

en: Use %s default (Currently: %s)
hu: Használja Alapértelmezés szerint a %s (jelenlegi a: %s)

en: Use <code>meta</code> keywords tag?
hu: Használja a <code>meta</code> kulcsszavak címkét?

en: Use Image
hu: Kép Használata

en: Use a Facebook App as Admin
hu: Facebook App használata mint Admin

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
hu: Az űrlap segítségével vissza tudod állítani az eredeti SEO beállításokat.

en: Variables
hu: Változók

en: View
hu: Megtekintés

en: View &#8220;%s&#8221;
hu: &#8220;%s&#8221; megtekinése

en: Webmaster Tools
hu: Webmestereszközök

en: Who should have access to the WordPress SEO settings
hu: Kinek lehet hozzáférése a WordPress SEO beállításokhoz

en: WooThemes SEO framework settings &amp; data successfully imported.
hu: A WooThemes SEO keretrendszer beállításainak és adatainak importálása sikerült.

en: WordPress SEO Meta Box
hu: WordPress SEO Meta Doboz

en: WordPress SEO by Yoast
hu: Yoast féle WordPress SEO

en: WordPress SEO settings
hu: WordPress SEO beállítások

en: XML Sitemap
hu: XML oldaltérkép

en: XML Sitemaps
hu: XML oldaltérképek

en: Yoast Breadcrumbs options could not be found
hu: Yoast Breadcrumbs beállításai nem találhatók

en: Yoast Breadcrumbs options imported successfully.
hu: Yoast útvonalkövetés beállításai sikeresen importálva.

en: Yoast WordPress SEO Settings
hu: Yoast WordPress SEO beállítások

en: You can find your XML Sitemap here: %sXML Sitemap%s
hu: Az XML oldaltérképet itt találja: %sXML Oldaltérkép%s

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools, if your site is already verified, you can just forget about these. Enter the verify meta values for:
hu: Az alábbi mezők kitöltésével tudod igazolni a webhelytulajdont a különböző Webmester Eszközöknél. Ha az oldalad már ellenőrzött, akkor nem kell ezeket a mezőket kitöltened. Add meg a Metatag ellenőrző kódot:

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
hu: A következő változókat használhatja a szövegben. A változók helyén a jobboldalon feltüntetett érték jelenik majd meg.

en: You cannot edit the .htaccess file.
hu: Nincs jogosultsága a .htaccess állomány szerkesztéséhez.

en: You cannot edit the robots.txt file.
hu: A robots.txt fájl nem szerkeszthető.

en: You do <strong>not</strong> need to generate the XML sitemap, nor will it take up time to generate after publishing a post.
hu: <strong>Ne</strong> frissítse az XML oldaltérképet, az automatikusan frissül minden új tartalom publikálásakor.

en: You must %sgo to your Reading Settings%s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
hu: Az indexelést a %sBeállítások → Olvasás%s menüpont alatt lehet engedélyezni a Keresőmotor láthatóság opció módosításával.

en: You searched for
hu: Ön a következőre keresett rá:

en: You searched for %s
hu: Kereste a %s

en: You're linking to another page with the keyword you want this page to rank for, consider changing that if you truly want this page to rank.
hu: Ön az oldal kulcsszavával hivatkozik egy másik oldalra. Ennek következtében a keresőgépek hátrább sorolhatják az Ön oldalát.

en: You've just installed WordPress SEO by Yoast! Click "Start Tour" to view a quick introduction of this plugins core functionality.
hu: A WordPress SEO by Yoast telepítése sikeresen megtörtént. Kattintson a "Bemutató"-ra a beépülő alkalmazás alapfunkcióinak áttekintéséhez.

en: You've just installed WordPress SEO by Yoast. Please helps us improve it by allowing us to gather anonymous usage stats so we know which configurations, plugins and themes to test with.
hu: Épp most telepítette a Yoast-féle WordPress SEO bővítményt. Kérjük, segítsen a bővítmény tökéletesítésében azzal, hogy engedélyezi számunkra névtelen használati statisztikák gyűjtését, hogy tudjuk, milyen konfigurációkkal, bővítményekkel és témákkal végezzük a tesztelést.

en: Your keyphrase is over 10 words, a keyphrase should be shorter and there can be only one keyphrase.
hu: A kulcskifejezés 10 szónál hosszabb. A kulcskifejezésnek rövidebbnek kell lennie, és csak egy kulcskifejezés lehet.

en: Your theme contains a meta description, which blocks WordPress SEO from working properly, please delete the following line, or press fix it:
hu: A használt téma tartalmaz egy meta leírást, amely akadályozza a WordPress SEO megfelelő működését. Kérjük, törölje vagy javítsa a következő sort:

en: difficult
hu: nehéz

en: easy
hu: könnyű

en: fairly difficult
hu: viszonylag nehéz

en: fairly easy
hu: viszonylag könnyű

en: very difficult
hu: nagyon nehéz

en: very easy
hu: nagyon könnyű
